|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Хуманоста на Рингераја на МТВ

Редакција Рингераја, 29.12.2010
На Утринската програма на Македонска Телевизија преку кратко видео е доловена атмосферата на акцијата од младите за младите - Рингераја дружење, микс на игра, забава и хуманост.

/11


Погледнете го видеото на едно прекрасно дружење кое беше карактеристично по хуманата нота собирање на облека за деца и семејства кои имаат потреба од помош.

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Не цртајте по ѕидови - повелете боенка!
Вашето дете црта по ѕидови? Со фломастерите го обоило намештајот? Имаме решение за Вас!
3
Наградени желби на Рингераја
Дојде моментот да ги објавиме најубавите Новогодишни желби на Рингераја, кои ги исполнија сите правила да добијат наград...
3
Да донираме за херојот Лука!
Потребни сме му на малиот борец Лука за поскоро да продолжи да се радува на животот
3
Подароци од ЛОГОНА за најдобрите форумџии!
Кои наши членови добија подароци од органската козметика ЛОГОНА?
3
Анкета

Избор на сандали?
istrazuvac

Кој е вашиот критериум при изборот на сандали?

цената (38%)

квалитетот (51%)

излогот (7%)

љубезноста на продавачите (3%)

рекламата (1%)


Број на сите гласови: 156

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!