|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Најнови дискусии - Форуми - ringeraja.mk


Најнови дискусии | Последно променети дискусии | Најнови пораки | Форумimage

LunaSyrene

(8.11, во 21.24)

Промена на основно училиште во 7мо одделение.


Дете - Од деца до ученици

image

Палешка РР

(26.10, во 19.19)

On-line ОРДИНАЦИЈА со Др. Габриела Гулевска


Дете - Деца

image

Dzulijovan

(26.10, во 12.52)

iminja


Во очекување на детето - Имиња

image

joki86

(13.10, во 21.48)

Ручек за малите дечиња


Дете - Исхрана на децата

image

Nazli5

(31.7, во 11.11)

Проблеми со забременување


Забременување - Проблеми со забременување

image

Aleks3

(16.7, во 22.51)

Hipospadia


Бебе - Новороденче, бебе

image

prvenka

(20.1, во 12.08)

Mezoterapija na lice☺


Семеен живот - Убавина и мода

image

leona1

(1.11, во 17.18)

tikovi kaj decata TICS


Дете - Деца

image

Margaritka0

(25.10, во 18.47)

Однос снаа-свекрва


РР Заедница - Разговори за се и сешто

image

Nina.Nina

(21.9, во 19.33)

Облека за најмалите


Бебе - Новороденче, бебе

image

elenaanamarija

(11.8, во 14.56)

Aminosinteza vo bremenost


Бременост - Бременост и породување

image

tnade

(6.8, во 12.54)

psihicki problemi


Дете - Тинејџери

image

malina1kalina

(5.8, во 0.48)

Zgolemena kilaza vo bremenost


Бременост - Исхрана за трудници

image

Anonimen

(27.7, во 17.34)

Четврто дете


Забременување - Посвојување, згрижувачки семејства

image

marchi

(12.7, во 8.45)

Dali e dovolna samo ljubovta od cedoto


РР Заедница - Разговори за се и сешто

image

Mimi111

(20.6, во 19.24)

Kafejav sekret vo bremenost


Бременост - Бременост и породување

image

mamanaToni

(4.5, во 19.15)

Прваче во училиште Братство во Тафталиџе 2


Дете - Деца

image

Милаа

(26.4, во 10.38)

Перница за трудници


Бременост - Бременост и породување

image

milena08

(30.3, во 10.18)

Обем на глава


Дете - Деца

image

nico

(25.3, во 13.28)

пасош за малолетно дете,


РР Заедница - Разговори за се и сешто

image

99prikazni

(15.1, во 18.41)

99 приказни за борбата за бебе


Забременување - Проблеми со забременување

image

babygirl88

(7.1, во 14.41)

Trudnici vo vtoro tromesecje


Бременост - Бременост и породување

image

Палешка РР

(31.12, во 19.49)

Среќна Нова 2017 година


РР Заедница - Дружби, случувања

image

vezilka RR

(6.10, во 11.54)

Градинките не чинат, или родителите сме за нигде?


Дете - Забавиште и чување на детето

image

maximal

(3.10, во 9.21)

Папучна кила после бременост


Бебе - После породување

image

AndrianaBK

(3.9, во 14.11)

Alergija na sonce - tretman vo bremenost


Бременост - Бременост и породување

image

SimonkaV

(2.9, во 9.31)

Каде може да се направи фото книга?


РР Заедница - Разговори за се и сешто

image

Палешка РР

(9.8, во 19.04)

Помош за настрадани Рингерајки во поплавените подрачја


РР Заедница - Хуманост

image

anaana

(26.7, во 16.11)

Семејства со едно дете


Семеен живот - Наше секојдневие

image

Anita car

(21.7, во 1.46)

Prekin na doenje


РР Заедница - Разговори за се и сешто

image

marchi

(19.7, во 14.23)

Комуникација родител - дете


Дете - Подигнување

image

Sanjita

(16.7, во 12.40)

Ризична бременост


Бременост - Бременост и породување

image

tamara..

(27.6, во 18.28)

Kilibarno lance


Бебе - Разговори на родители

image

marchi

(30.5, во 10.59)

лето 2016


Семеен живот - Излети и годишни одмори

image

botka

(16.5, во 9.33)

Застапеност на едукативни центри во Скопје


Дете - Од деца до ученици

image

Snowhite RR

(6.5, во 13.04)

#ДајтеидевојканаЕлса


РР Заедница - Разговори за се и сешто

image

sandriana RR

(5.5, во 9.16)

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН МАКСИМ И ЈАН НА ХОУПФУЛ!


Наше секојдневие - Честитки

image

Leopardce

(3.5, во 22.37)

Koi se simptomite Na HPV kaj mazi I nivnoto lekuvanje?


Семеен живот - Семејно здравје

image

kalabuga

(22.4, во 15.22)

Детски летни курсеви


Дете - Од деца до ученици

image

marchi

(8.4, во 12.26)

Специјалитети од мелено месо


Семеен живот - Да готвиме заедно

image

martinaI

(30.3, во 12.59)

Новороденче - нејасни работи ,мислења совети ...


Бебе - Разговори на родители

image

martinaI

(30.3, во 11.04)

Совети за новороденче


Бебе - Новороденче, бебе

image

marchi

(15.3, во 9.41)

Дали прво жена, потоа мајка или


РР Заедница - Разговори за се и сешто

image

marchi

(8.3, во 14.01)

Цвеќето во нашиот дом


Наше секојдневие - Дом

image

Snowhite RR

(5.3, во 15.04)

Училишни натпревари


Дете - Од деца до ученици

image

LoveableMe RR

(2.3, во 13.28)

Вештачко оплодување VIII дел


Забременување - Проблеми со забременување

image

marchi

(29.2, во 14.01)

Броење на калории


Семеен живот - Слабеење

image

sandriana RR

(28.2, во 16.15)

Најдобриот совет - совет кој ме води во животот


РР Заедница - Разговори за се и сешто

image

lukajana RR

(25.2, во 18.19)

Ручек II


Семеен живот - Да готвиме заедно

image

sandriana RR

(23.2, во 9.39)

Ефект на хормони од бременост кај бебето


Бебе - Новороденче, бебе

>Анкета

IME ZA MASKO DETE
srcko moj

Koe ime bi go dale Vie na vaset_o dete..?

Radimir (3%)

Andrija (41%)

Vladimir (55%)


Број на сите гласови: 92

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!