|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Активни дискусии


Најнови дискусии | Последно променети дискусии | Најнови пораки | Форум

Во листата на последни пораки се прикажани сите пораки. Пораките од форумите за муабети може да ги исклучите.
Исклучи го приказот на пораки за муабети >>

Име

Автор

Датум на објавување

Форум

RE: ПОТРАГА - биолошки родители britneys Денес, во 14.30 Посвојување, згрижувачки семејства
RE: Вештачко оплодување VIII дел orhidea242 Вчера, во 22.04 Проблеми со забременување
RE: Вештачко оплодување VIII дел orhidea242 26.5, во 14.55 Проблеми со забременување
RE: Вештачко оплодување VIII дел Biba818 26.5, во 12.04 Проблеми со забременување
RE: Бременост со близнаци! S*K*O*R*P*I*J*A 25.5, во 0.42 Двојки, тројки, четворки
RE: Вештачко оплодување VIII дел kapina 23.5, во 23.20 Проблеми со забременување
RE: Вештачко оплодување VIII дел sakam stomace 23.5, во 22.13 Проблеми со забременување
RE: Колку време се обидувате да забремените? My_name_is_taken 23.5, во 15.24 Сакаме нов член
RE: Вештачко оплодување VIII дел kapina 22.5, во 19.01 Проблеми со забременување
RE: Вештачко оплодување VIII дел sakam stomace 22.5, во 9.31 Проблеми со забременување
RE: Вештачко оплодување VIII дел Soned1 22.5, во 5.23 Проблеми со забременување
RE: ПЗУ Др. Ирена Москова одговара на Вашите прашања - бебе marchi 21.5, во 18.03 Разговори на родители
RE: Вештачко оплодување VIII дел kapina 21.5, во 1.29 Проблеми со забременување
RE: Вештачко оплодување VIII дел Soned1 18.5, во 20.04 Проблеми со забременување
RE: Вештачко оплодување VIII дел sakam stomace 18.5, во 17.33 Проблеми со забременување
RE: Вештачко оплодување VIII дел kapina 18.5, во 15.57 Проблеми со забременување
RE: Вештачко оплодување VIII дел orhidea242 18.5, во 15.08 Проблеми со забременување
RE: Вештачко оплодување VIII дел Soned1 17.5, во 15.57 Проблеми со забременување
RE: Вештачко оплодување VIII дел orhidea242 17.5, во 13.56 Проблеми со забременување
RE: Вештачко оплодување VIII дел orhidea242 17.5, во 13.56 Проблеми со забременување
RE: Вештачко оплодување VIII дел sakam stomace 17.5, во 8.51 Проблеми со забременување
RE: Вештачко оплодување VIII дел srce123 17.5, во 8.31 Проблеми со забременување
RE: Вештачко оплодување VIII дел sakam stomace 17.5, во 0.02 Проблеми со забременување
RE: Вештачко оплодување VIII дел kapina 15.5, во 19.04 Проблеми со забременување
RE: Вештачко оплодување VIII дел orhidea242 15.5, во 17.32 Проблеми со забременување
RE: Доење на саат или по барање на бебето marija23 14.5, во 9.26 Доење и дополнување на доењето
RE: Вештачко оплодување VIII дел MademoiselleNina 13.5, во 18.51 Проблеми со забременување
RE: Вештачко оплодување VIII дел kapina 13.5, во 10.04 Проблеми со забременување
RE: Вештачко оплодување VIII дел srce123 12.5, во 21.59 Проблеми со забременување
RE: Анемија за време на бременост kapina 12.5, во 20.40 Бременост и породување
RE: Анемија за време на бременост sibela 12.5, во 20.21 Бременост и породување
RE: Вештачко оплодување VIII дел orhidea242 12.5, во 11.52 Проблеми со забременување
RE: Вештачко оплодување VIII дел Разочарана вага 12.5, во 11.29 Проблеми со забременување
RE: Вештачко оплодување VIII дел Biba818 12.5, во 10.33 Проблеми со забременување
RE: Вештачко оплодување VIII дел orhidea242 12.5, во 10.23 Проблеми со забременување
RE: Вештачко оплодување VIII дел Biba818 12.5, во 9.22 Проблеми со забременување
RE: Вештачко оплодување VIII дел orhidea242 11.5, во 20.58 Проблеми со забременување
RE: Вештачко оплодување VIII дел MademoiselleNina 11.5, во 20.36 Проблеми со забременување
RE: Вештачко оплодување VIII дел orhidea242 11.5, во 18.24 Проблеми со забременување
RE: Вештачко оплодување VIII дел MademoiselleNina 11.5, во 14.39 Проблеми со забременување
RE: Вештачко оплодување VIII дел Разочарана вага 11.5, во 13.19 Проблеми со забременување
RE: Матичен гинеколог Јована Илиевска 11.5, во 2.52 Семејно здравје
RE: ЦИН(цервикална интраепителијална неоплазија) помогнете 10.5, во 15.05 Семејно здравје
RE: Вештачко оплодување VIII дел orhidea242 9.5, во 18.26 Проблеми со забременување
RE: Вештачко оплодување VIII дел kapina 9.5, во 14.36 Проблеми со забременување
RE: Вештачко оплодување VIII дел pcelka3 9.5, во 14.25 Проблеми со забременување
RE: Замрзнување на јајце клетки и ембриони и трансфер Kvisko 9.5, во 11.51 Проблеми со забременување
RE: Замрзнување на јајце клетки и ембриони и трансфер 5678m 8.5, во 14.55 Проблеми со забременување
RE: Вештачко оплодување VIII дел MademoiselleNina 8.5, во 10.52 Проблеми со забременување
RE: Вештачко оплодување VIII дел srce123 7.5, во 17.01 Проблеми со забременување

Забременувањe

Forum Забременувањe

Бременост

Forum Бременост

Бебе

Forum Бебе

Дете

Forum Дете

Партнерство

Forum Партнерство

Семеен живот

Forum Семеен живот

Заедница РР

Forum Заедница РР


Анкета

koe ime e poubavo
mama30

koe ime e poubavo ?

Mila (60%)

Darija (40%)


Број на сите гласови: 149

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!