|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Три главни скрининзи во бременоста  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 ]
188 Melanija RR 35813 24.12., 23.41
Hanah
Предупредуваме: Испитувања во бременоста  
[Страница: 2 3 4 ... 51 52 53 ]
1308 Еца 267923 4.12., 23.33
Bebence 15
Предупредуваме: Последните недели, или денови пред пораѓај  
[Страница: 2 3 4 ... 20 21 22 ]
544 ananikol 96980 14.9., 06.45
Neurotoxin RR
Предупредуваме: Детали од УЗВ преглед  
[Страница: 2 3 4 ... 25 26 27 ]
662 Палешка РР 117203 24.6., 08.52
Neurotoxin RR
Предупредуваме: ЗА СИТЕ ТРУДНИЦИ   24 Melanija RR 10788 21.1., 19.45
Melanija RR
Предупредуваме: Породилни болки  
[Страница: 2 3 4 ... 38 39 40 ]
996 Natasha5 199216 19.10., 15.14
Melanija RR
 
Трудници во второто тромесечје II- од 13 до 26 недела [chat]  
[Страница: 2 3 4 ... 64 65 66 ]
1642 arh_diz 147574 20.3., 08.43
Neurotoxin RR
Трудници во првото тромесечје - до 12 недела ( II дел ) [chat]  
[Страница: 2 3 4 ... 49 50 51 ]
1266 Melanija RR 103071 20.3., 08.39
Neurotoxin RR
Настинки во бременоста  
[Страница: 2 3 4 5 ]
108 Палешка РР 30725 13.3., 07.04
marija23
Крвен притисок во бременоста  
[Страница: 2 ]
45 Adrijana 26474 6.2., 12.57
marija23
Крварење во бременоста  
[Страница: 2 3 4 ]
76 Еца 25914 2.2., 16.59
вераинадеж
Срцева акција  
[Страница: 2 3 4 5 6 ]
128 denicka 28028 24.1., 20.45
вераинадеж
Секс за време на бременоста  
[Страница: 2 3 4 ... 12 13 14 ]
345 vesna_kr 84546 20.1., 22.07
fetusce
Термин за породување  
[Страница: 2 3 4 ... 73 74 75 ]
1865 Еца 187330 11.1., 00.39
fetusce
Trudnici vo vtoro tromesecje   1 babygirl88 1353 9.1., 15.36
*Elena*
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

sara
bonbon4e

dali vi se dopaga imeto sara?

da mnogu e ubavo (33%)

da (36%)

pa ne bas (23%)

ne (8%)


Број на сите гласови: 140

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!