|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Три главни скрининзи во бременоста  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 ]
188 Melanija RR 33695 24.12., 23.41
Hanah
Предупредуваме: Испитувања во бременоста  
[Страница: 2 3 4 ... 51 52 53 ]
1308 Еца 257772 4.12., 23.33
Bebence 15
Предупредуваме: Последните недели, или денови пред пораѓај  
[Страница: 2 3 4 ... 20 21 22 ]
544 ananikol 93974 14.9., 06.45
Neurotoxin RR
Предупредуваме: Детали од УЗВ преглед  
[Страница: 2 3 4 ... 25 26 27 ]
662 Палешка РР 114146 24.6., 08.52
Neurotoxin RR
Предупредуваме: ЗА СИТЕ ТРУДНИЦИ   24 Melanija RR 10491 21.1., 19.45
Melanija RR
Предупредуваме: Породилни болки  
[Страница: 2 3 4 ... 38 39 40 ]
996 Natasha5 192748 19.10., 15.14
Melanija RR
 
Трудници во првото тромесечје - до 12 недела ( II дел ) [chat]  
[Страница: 2 3 4 ... 49 50 51 ]
1264 Melanija RR 99483 17.2., 12.05
nina
Трудници во второто тромесечје II- од 13 до 26 недела [chat]  
[Страница: 2 3 4 ... 64 65 66 ]
1638 arh_diz 142851 11.2., 09.15
sesilia
Крвен притисок во бременоста  
[Страница: 2 ]
45 Adrijana 25032 6.2., 12.57
marija23
Крварење во бременоста  
[Страница: 2 3 4 ]
76 Еца 24700 2.2., 16.59
вераинадеж
Срцева акција  
[Страница: 2 3 4 5 6 ]
128 denicka 26749 24.1., 20.45
вераинадеж
Настинки во бременоста  
[Страница: 2 3 4 5 ]
107 Палешка РР 29449 23.1., 10.06
Neurotoxin RR
Секс за време на бременоста  
[Страница: 2 3 4 ... 12 13 14 ]
345 vesna_kr 82087 20.1., 22.07
fetusce
Термин за породување  
[Страница: 2 3 4 ... 73 74 75 ]
1865 Еца 184685 11.1., 00.39
fetusce
Trudnici vo vtoro tromesecje   1 babygirl88 889 9.1., 15.36
*Elena*
Градите во бременоста!  
[Страница: 2 3 ]
56 Sanja 11171 17.12., 17.35
sesilia
Clexane-инекции за време на бременост  
[Страница: 2 3 4 ... 21 22 23 ]
562 Sara 115627 15.12., 19.57
sesilia
[FAQ] Килограмите за време на бременоста  
[Страница: 2 3 4 ... 34 35 36 ]
888 vesna_kr 117139 1.12., 21.17
fetusce
Должина на грло на матка во бременост  
[Страница: 2 3 4 5 6 ]
137 new york 27708 28.11., 11.25
mama100
Забите во текот на бременоста  
[Страница: 2 3 4 5 ]
123 Палешка РР 32218 26.11., 11.15
marchi
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

Кое име е поубаво за син ми?
Katerina87

Кое име е поубаво за син ми?