|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

ПЛОД

Бременост 32-ра недела

Автор: The Endowment for Human Development (EHD) | 11.12.2010
image

Веќе сум голем...вежбам дишење

ПЛОД

Бременост 28-ма недела

Автор: The Endowment for Human Development (EHD) | 11.12.2010
image

Мамичке, не грижи се што не мрдам...ми се спие!

ПЛОД

Бременост 24-та недела

Автор: The Endowment for Human Development (EHD) | 11.12.2010
image

Кој се смешка задоволно?

ПЛОД

Бременост 20-та недела

Автор: The Endowment for Human Development (EHD) | 11.12.2010
image

Внимавајте што зборувате! Вашето бебе Ве слуша :)

ПЛОД

Бременост 16-та недела

Автор: The Endowment for Human Development (EHD) | 11.12.2010
image

Која е таа пеперутка која ми лета во стомакот?

ПЛОД

Бременост 12-та недела

Автор: The Endowment for Human Development (EHD) | 11.12.2010
image

Опуштете се, помина првото тромесечје од бременоста

ПЛОД

Бременост 10-та недела

Автор: The Endowment for Human Development (EHD) | 11.12.2010
image

Време е за прва 4Д фотографија на Вашето бебе

ПЛОД

Бременост 8-ма недела

Автор: The Endowment for Human Development (EHD) | 11.12.2010
image

Вашето бебе се движи активно

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Koe ime e poubavo ?
Elenakis

Ime za devojche ?

Natalija (37%)

Viktorija (37%)

Megi (26%)


Број на сите гласови: 251

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!