|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

МАМИНО КАТЧЕ

Каква мајка ќе бидете според Хороскопот?

Автор: Редакција Рингераја | 15.8.2016
image

Никој не може да замисли што точно го очекува со оваа нова животна улога, но може да претпостави каква мајка ќе биде според својот хороскопски знак:

image

Видете каква снаа сте според Хороскопскиот знак и како тоа влијае на односите со вашите свекор и свекрва

ДЕТСКИ ХОРОСКОП

Детски хороскоп: Дете Бик

Автор: Редакција Рингераја | 19.2.2015
image

Мили, талентирани, емотивни...Како да одгледувате дете родено во знакот на Бик?

ДЕТСКИ ХОРОСКОП

Детски хороскоп: Дете Лав

Автор: Редакција Рингераја | 11.9.2014
image

Насмеани, борбени, секогаш во центарот на вниманието...Како се одгледуваат малите лавови?

ДЕТСКИ ХОРОСКОП

Детски хороскоп: Дете Девица

Автор: Редакција Рингераја | 4.9.2014
image

Внимателни, вредни, педантни...како да ги одгледувате децата родени во знакот на Девица?

ДЕТСКИ ХОРОСКОП

Детски хороскоп: Дете Вага

Автор: Редакција Рингераја | 28.8.2014
image

Слатки, тврдоглави, комуникативни...како да ги одгледувате децата родени во знакот на Вага?

ДЕТСКИ ХОРОСКОП

Детски хороскоп: Дете Јарец

Автор: Татјана Дробац | 24.7.2014
image

Замислени, одмерени, дружељубиви...Како да одгледувате дете во знакот на Јарец?

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

/
Jana9

Koja kujna od navedenite vi se dopaga najmnogu?

Makedonska (33%)

Italijanska (67%)

Kineska (0%)

Meksikansa (0%)


Број на сите гласови: 3

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!