|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

CELEBRITIES

Фото: Бебето на Мила Кунис и Ештон Качер

Автор: Редакција Рингераја | 9.1.2015
image

Мила Кунис и Ештон Качер ја добија својата ќерка Wyatt Isabelle на 1 октомври 2014 година. Денес решија да му ја покажат на светот

CELEBRITIES

Мила Кунис и Ештон Качер станаа родители

Автор: Редакција Рингераја | 2.10.2014
image

Двојката го доби своето прво бебе во вторникот кое според извештаите е девојче

CELEBRITIES

Трудничкиот стил на Мила Кунис

Автор: Редакција Рингераја | 12.6.2014
image

Мила Кунис се облекува во комфорна и модерна облека, за време на нејзината прва бременост со вереникот Ештон Качер. Погледнете го нејзиниот труднички стил

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Кое име најмногу ви се допаѓа?
debelka08

debelka08

Клара (19%)

Теа (21%)

Софи (27%)

Ива (33%)


Број на сите гласови: 195

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!