|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

АКТУЕЛНО

Свеченост по повод денот на лицата со ПП

Автор: Ана Петковска, дефектолог | 2.12.2011
image

Институтот за дефектологија Ве поканува на свеченоста по повод меѓународниот ден на лицата со инвалидност.

image

Откако ќе се открие интелектуалната попреченост, треба родителите да бидат информирани, без одложување.

image

Како браќата и сестрите ќе се однесуваат кон интелектуално попреченото дете?

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

/
Jana9

Dali ste zadovolni od deckite gradinki?

Da (50%)

Ne (50%)


Број на сите гласови: 4

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!