|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Видео: ХЕРОЈСКО дело на бремена жена!

Редакција Рингераја, 6.12.2014
Оваа жена ги замолчи протестантите пред клиниката за абортус во Лондон! Задолжително погледнете

/11


 

Се започна кога протестанти пред клиниката за абортуси во Лондон тајно ги снимаа жените кои влегуваат внатре. Тогаш во расправија со нив влезе Sunny Hundal, британски новинар, блогер и професор на академија. Расправијата ја виде бремена жена, случаен минувач и им одржа ДОБРА лекција на протестантите.

Погледнете!

 


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Контактирајте не
Сакате посебна понуда за огласување наменета за Вашата компанија, сакате да испратите текст за објавување до нашата Реда...
4
Жена од Индија ја скрати косата и го освои...
ЊУ ДЕЛХИ: Што се случува кога некој предмет на гордост станува извор на мачење?
3
Рингераја - приказна за нашето семејство!
Рингераја е повеќе од медиум, Рингераја е пријател, Рингераја е советник, Рингераја е рамо за плачење, Рингераја е помош...
2
Соработка со Рингераја
Отворени сме за соработка, доколку сте заинтересирани Ве повикуваме да не исконтактирате.
2
Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?