|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Дружбата ќе се одржи утре (сабота 21.12.2019 година) во игротека Habyland со адреса Спортски центар "Борис Трајковски" бул. "8ми Септември" бб Скопје од 12 часот - 13:30 часот.

image

Го вртиме и последниот лист на 2020, а на него блеска...

image

Да ни ги стопли ладните ноемвриски денови, силно нека блеска оваа ноемвриска ѕвезда

image

Нова страна за нова ѕвездичка. Цел октомври ќе ни блеска ѕвездата...

image

Вртиме нов лист во бебе календарот, а на ред е СЕПТЕМВРИ

image

Во тивката и топла августовска ноќ една ѕвезда силно сјае, а како се вика, секој нека дознае...

image

Во оваа тивка ноќ, нека свети силно на небото нашата единствена јулска ѕвезда

image

Нека срцето забрзано чука, бидејќи јунската ѕвезда е тука!

image

Мирисот на пролетта е насекаде, птиците пеат, а на небото излегла една најсјајна ѕвезда - МАЈСКАТА ЅВЕЗДА

image

Нека сите светла се изгаснат, а небото нека го осветли оваа ЅВЕЗДА НА АПРИЛ

СТРАНА 1 ОД 2


Анкета

ime za moeto bebence
vanessa30

vtora anketa za maski iminja

Simon (18%)

Joan (4%)

David (25%)

Mihail (26%)

Petar (23%)

Metodija (4%)


Број на сите гласови: 192

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!