|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Ѕвезда на бебе календар за 2020 година - ДЕКЕМВРИ

Редакција Рингераја, 19.12.2019
Го вртиме и последниот лист на 2020, а на него блеска...

image
/11


На небото на Рингераја

светнува ѕвездата на 

 

 

ДЕКЕМВРИ

 

 

М А Р К О

 

 

Среќа, радост и насмевки безброј ни носи Марко.

Годината ја завршуваме со ова детенце слатко.

 

 

5

 

Ние веруваме во силата на нежноста!

 

2

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Виетнамка роди бебе тешко седум килограми
Родилка од Виетнам викендов, со царски рез роди бебе тешко 7,1 килограми
7
Стари македонски имиња за девојчиња
Старите македонски имиња повеќе не се популарни, а еве кои традиционални имиња во себе кријат неверојатна симболика:
6
100 ѕвезди на Johnson`s бебе календар за 2...
Ѕвездениот сјај на нашите блескави дечиња го осветлува небото на Рингераја! Не една или две, туку 798 ѕвезди! Пред нас с...
6
Видео: Како да избањате новороденче со пап...
Честитки мама и тато за вашето новороденче. Хигиената е важен аспект на грижата за бебето и дневната бања е неопходна за...
5
Анкета

/
Jana9

Koga odite na zimuvanje sto poveke preferirate ?

Skijanje (0%)

Snoubord (50%)

Sankanje (50%)


Број на сите гласови: 2

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!