|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Дружење на 12-те ѕвезди на бебе календар 2020

Редакција Рингераја, 20.12.2019
Дружбата ќе се одржи утре (сабота 21.12.2019 година) во игротека Habyland со адреса Спортски центар "Борис Трајковски" бул. "8ми Септември" бб Скопје од 12 часот - 13:30 часот.

image
/11


 

Почитувани родители на децата победници во натпреварот "Ѕвезда на бебе календар за 2020 година"
Ве покануваме вас и вашето семејство на дружба на 12-те ѕвезди, која ќе се одржи на 21.12.2019 година (сабота) во игротека Habyland со адреса Спортски центар "Борис Трајковски" бул. "8ми Септември" бб Скопје од 12 часот - 13:30 часот.

Заедно ќе се дружат:
Меланија
Виктор
Бјанка
Ника
Војдан
Дарија
Оливера
Rexhep
Паоло
Ненад
Калина и
Марко

Ве каниме на доделување на подароци, календари, закуска и забава на победниците, спонзорот и организаторот на натпреварот. Ве молиме потврдете го вашето присуство на маилот од кој ви е испратена поканата.
Ве очекуваме во сабота.
Тим на Рингераја.мк

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Виетнамка роди бебе тешко седум килограми
Родилка од Виетнам викендов, со царски рез роди бебе тешко 7,1 килограми
7
Стари македонски имиња за девојчиња
Старите македонски имиња повеќе не се популарни, а еве кои традиционални имиња во себе кријат неверојатна симболика:
6
100 ѕвезди на Johnson`s бебе календар за 2...
Ѕвездениот сјај на нашите блескави дечиња го осветлува небото на Рингераја! Не една или две, туку 798 ѕвезди! Пред нас с...
6
Видео: Како да избањате новороденче со пап...
Честитки мама и тато за вашето новороденче. Хигиената е важен аспект на грижата за бебето и дневната бања е неопходна за...
5
Анкета

љубомора
elenaile

Дали сте љубоморни?

да (38%)

не (17%)

малце (42%)


Број на сите гласови: 71

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!