|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Не постои препрека која не може да се совлада! Погледнете како бебињата бегаат на слобода

ВИДЕА

Видео: Кунг-Фу бебе!

Автор: Редакција Рингераја | 3.7.2013
image

Видео на денот - насмејте се до солзи со ова кунг-фу бебенце

ВИДЕА

Видео: Мали бебиња ги исмеваат возрасните

Автор: Редакција Рингераја | 16.4.2013
image

Што навистна мислат бебињата додека им зборуваме на бебешки јазик

ВИДЕА

Мачка која заспива бебе

Автор: Редакција Рингераја | 13.2.2012
image

Погледнете го ова неверојатно видео!

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Готвам ....?
kikicka

Дали вие секојдневно ја исполнувате обврската како домаќинка или не?

Секој ден,зошто морам (15%)

Секој ден,зошто сакам (24%)

Секој ден се трудам (39%)

Само кога имам желба (16%)

Не готвам,се хранам по ресторанти (3%)

Тоа е обврска на сопругот (3%)


Број на сите гласови: 112

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!