|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Акцијата "И јас сум дете" заврши успешно

Автор: Редакција Рингераја | 5.1.2022
image

Хуманитарната акција "И јас сум дете" и оваа година заврши успешно. Собравме и дониравме околу 3000 новогодишни пакетчиња - насмеавме околу 3000 дечиња

Среќна Нова 2022 година!

Автор: Редакција Рингераја | 30.12.2021
image

Ниту еден ден од годината не вплетува во нашите мисли толку многу желби за нови почетоци и успеси, за позитивни промени и благодет, за здравје и среќа, како 1 јануари

Ви го претставуваме Johnson`s бебе календарот за 2022!

Автор: Редакција Рингераја | 29.12.2021
image

Со задоволство ви го преставуваме Johnson's бебе календарот за 2022 година кој го красат 12 рингераини ѕвездички

Голгота на родилка од Тетово

Автор: Редакција Рингераја | 23.12.2021
image

Денот во кој требаше да се запознае со своето синче, за тетовчанката Дона Николовска се претвори во породување од пеколот! Малото лекарско невнимание и големата лекарска неодговорност, младата родилка за малку ќе ги платеше со својот живот.

Ѕвезда на бебе календар за 2022 година - ДЕКЕМВРИ

Автор: Редакција Рингераја | 22.12.2021
image

Го вртиме и последниот лист на 2021, а на него блеска...

Ѕвезда на бебе календар за 2022 година - НОЕМВРИ

Автор: Редакција Рингераја | 21.12.2021
image

Да ни ги стопли ладните ноемвриски денови, силно нека блеска оваа ноемвриска ѕвезда

Ѕвезда на бебе календар за 2022 година - ОКТОМВРИ

Автор: Редакција Рингераја | 20.12.2021
image

Нова страна за нова ѕвездичка. Цел октомври ќе ни блеска ѕвездата...

Ѕвезда на бебе календар за 2022 година - СЕПТЕМВРИ

Автор: Редакција Рингераја | 19.12.2021
image

Вртиме нов лист во бебе календарот, а на ред е СЕПТЕМВРИ

Ѕвезда на бебе календар за 2022 година - АВГУСТ

Автор: Редакција Рингераја | 18.12.2021
image

Во тивката и топла августовска ноќ една ѕвезда силно сјае, а како се вика, секој нека дознае...

Ѕвезда на бебе календар за 2022 година - ЈУЛИ

Автор: Редакција Рингераја | 17.12.2021
image

Во оваа тивка ноќ, нека свети силно на небото нашата единствена јулска ѕвезда

СТРАНА 1 ОД 455


Анкета

.
Jana9

Vaset_o milenice koga ke vi dade prinova sto im pravite na malite?

Si cuvam edno drugite gi prodavam (0%)

Si cuvam edno drugite gi podaruvam (100%)

Ne cuva site gi prodavam (0%)

Ne cuvam site gi podaruvam (0%)

Gi cuvam site (0%)

Nekojj gi podaruvam nekoj gi prodavam (0%)


Број на сите гласови: 1

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!