|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Спорт - кој и кога?  
[Страница: 2 3 ]
63 Боцко 33252 29.9., 18.14
sandriana RR
 
Zumba Fitness  
[Страница: 2 ]
29 vezilka RR 23546 2.10., 01.18
Melanija RR
Како деца игравме...  
[Страница: 2 3 ]
72 Еца 24493 25.11., 21.40
Ki4iko
Пливање   5 Felly RR 11658 11.7., 20.15
niki
Вежби во домот  
[Страница: 2 ]
28 vesna_kr 19332 26.1., 19.50
Mimi33
Фит Камп   13 sandriana RR 11042 29.8., 17.27
Bethany RR
Сакам базен!!!  
[Страница: 2 ]
44 mami 25162 13.6., 15.22
AnMari
Вежби според крвна група   4 mami 12056 17.1., 16.00
Mihaela 2010
Ролање   3 vezilka RR 10398 13.12., 16.49
Beatris RR
Скијање   1 Pepelaska * 10561 4.11., 22.28
Bilence2
пилатес   13 mami 13201 30.4., 20.41
mami 3.
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

tv edukacija
bilbilce

koja detska emisija e podobra za vaset_o dete?

dora (67%)

ivce pivce (11%)

bon - ton (22%)


Број на сите гласови: 64

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!