|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Спорт - кој и кога?  
[Страница: 2 3 ]
63 Боцко 32782 29.9., 18.14
sandriana RR
 
Zumba Fitness  
[Страница: 2 ]
29 vezilka RR 23291 2.10., 01.18
Melanija RR
Како деца игравме...  
[Страница: 2 3 ]
72 Еца 24014 25.11., 21.40
Ki4iko
Пливање   5 Felly RR 11480 11.7., 20.15
niki
Вежби во домот  
[Страница: 2 ]
28 vesna_kr 19117 26.1., 19.50
Mimi33
Фит Камп   13 sandriana RR 10938 29.8., 17.27
Bethany RR
Сакам базен!!!  
[Страница: 2 ]
44 mami 24911 13.6., 15.22
AnMari
Вежби според крвна група   4 mami 11957 17.1., 16.00
Mihaela 2010
Ролање   3 vezilka RR 10271 13.12., 16.49
Beatris RR
Скијање   1 Pepelaska * 10452 4.11., 22.28
Bilence2
пилатес   13 mami 13068 30.4., 20.41
mami 3.
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

Kolku?
Jana9

Kolku se zabavuvavte so vasiot partner pred da se zemete?

1-12 meseci (33%)

1-2 godini (17%)

2-3 godini (0%)

3-4 godini (17%)

5 i mnogu poveke (33%)

Ne se zabavuvavme vednas se zemevme (0%)


Број на сите гласови: 6

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!