|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Пријавете се навреме за вашиот пакет со подароци. Овој месец имаме уште еден нов спонзор. Што подаруваме проверете во продолжение

image

Мирисот на пролетта е насекаде, птиците пеат, а на небото излегла една најсјајна ѕвезда - МАЈСКАТА ЅВЕЗДА

ВРЕМЕ ЗА БЕБЕТО

Ѕвезда на бебе календар за 2021 година - MAJ

Автор: Редакција Рингераја | 11.12.2020
image

Мирисот на пролетта е насекаде, птиците пеат, а на небото излегла една најсјајна ѕвезда - МАЈСКАТА ЅВЕЗДА

image

Мирисот на пролетта е насекаде, птиците пеат, а на небото излегла една најсјајна ѕвезда - МАЈСКАТА ЅВЕЗДА

LEARNENGLISH KIDS

British Council и Рингераја со многу изненадувања

Автор: Редакција Рингераја | 1.5.2012
image

British Council и Рингераја ве учат, забавуваат и наградуваат......Рингераја.мк во соработка со British Council преку нивната веб страница LearnEnglish Kids подготвуваат многу изненадувања за најмалите почнувајќи од месец мај.

ДА ГО ЗГОЛЕМИМЕ СЕМЕЈСТВОТО

Мај - месец на плодноста

Автор: Редакција Рингераја | 14.5.2011
image

Месецот мај името го добил или според старогрчката божица на природата Маја, или според древноримската божица на плодноста Бона Деа, чиј празник бил во мај.

РАСТЕМЕ СО ПЕСНА

На гости кај месец мај

Автор: Редакција Рингераја | 8.5.2011
image

Детски песнички

РАСТЕМЕ СО ПЕСНА

Мајски новости

Автор: Редакција Рингераја | 8.5.2011
image

Ете што се случува во мај! :)

СТРАНА 1 ОД 1