|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Со задоволство ви го преставуваме Johnson's бебе календарот за 2021 година кој го красат 12 рингераини ѕвездички

ПР ТЕКСТОВИ

Летна вокална работилница на "Ѕвездички"

Автор: Редакција Рингераја | 8.6.2015
image

За сите идни ѕвездички!На 15 јуни во просториите на Ѕвездички започнува Летна вокална работилница. Како да се пријавите?

image

Рингераја.мк во соработка со Детскиот Музички Фестивал "ЅВЕЗДИЧКИ" ги наградува своите верни читатели и корисници со 20 гратис влезници! Да играме, да пееме и да се радуваме заедно со децата од целиот свет!

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Ljubomora
miana

Dali ste ljubomorni po priroda?

Da,mnogu (12%)

Premnogu (1%)

Umereno (42%)

Malku (27%)

Ne voopsto (18%)


Број на сите гласови: 78

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!