|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Големата наградна игра на ЛИНО заврши. Каде да испратат свои податоци добитниците?

НАГРАДНА ИГРА

Добитници на награди ЛИНО - петок

Автор: Редакција Рингераја | 27.11.2015
image

Резултати од последниот натпреварувачки ден - петок

НАГРАДНА ИГРА

Добитници на награди ЛИНО - четврток

Автор: Редакција Рингераја | 27.11.2015
image

Резултати од четвртиот натпреварувачки ден - четврток

НАГРАДНА ИГРА

Добитници на награди ЛИНО - среда

Автор: Редакција Рингераја | 27.11.2015
image

Резултати од третиот натпреварувачки ден - среда

НАГРАДНА ИГРА

Добитници на награди ЛИНО - вторник

Автор: Редакција Рингераја | 25.11.2015
image

Резултати од вториот натпреварувачки ден - вторник

image

Наградната игра на Лино&Маја и Рингераја.мк заврши. Ова е листата на добитници на главни награди, специјални награди и добитници на награди по денови

image

Вашите најубави желби за Новата Година ги разубавуваа страниците на Рингераја за време на најубавите празници. Самите вие ги избравте најдобрите десет. Кои се добитници на подароци од Sunday?

image

Заврши омилената игра на корисниците на Рингераја.мк. Генерален покровител на играта беше Макпрогрес со новата линија на производи Натура. Погледнете ја листата на добитници

НАГРАДНА ИГРА

Пронаоѓачи на Златно Натура Јајце

Автор: Редакција Рингераја | 18.4.2014
image

Најсреќни меѓу сите натпреварувачи беа оние кои го пронајдоа Златното Натура Јајце, кое се појавуваше само еднаш во денот на страниците на Рингераја. Погледнете ја листата на добитници

НАГРАДНА ИГРА

Добитници на награди - петок

Автор: Редакција Рингераја | 18.4.2014
image

Неуморни натпреварувачи до последната секунда од натпреварот. Погледнете ја листата на добитници од петок

СТРАНА 1 ОД 3


Анкета

Движења на бебиња.
пеперутка16

Во која недела од бременоста почнавте да ги чувствувате движењата на бебето?