|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Драги родители, не ги пропуштајте моментите на среќа и чиста радост со вашите малечки, зачувајте ги тие спомени како нешто најдрагоцено! Поделете ги и со нас, бидејќи избираме најсимпатични фотографии за Ѕвезда на бебе календар 2022 година!

image

Со задоволство ви го преставуваме Johnson's бебе календарот за 2021 година кој го красат 12 рингераини ѕвездички

image

Во тивката и топла августовска ноќ една ѕвезда силно сјае, а како се вика, секој нека дознае...

image

Нека срцето забрзано чука, бидејќи јунската ѕвезда е тука!

ВРЕМЕ ЗА БЕБЕТО

Ѕвезда на бебе календар за 2021 година - MAJ

Автор: Редакција Рингераја | 11.12.2020
image

Мирисот на пролетта е насекаде, птиците пеат, а на небото излегла една најсјајна ѕвезда - МАЈСКАТА ЅВЕЗДА

ВРЕМЕ ЗА БЕБЕТО

100 ѕвезди на Johnson`s бебе календар за 2021!

Автор: Редакција Рингераја | 6.12.2020
image

Ѕвездениот сјај на нашите блескави дечиња го осветлува небото на Рингераја! Не една или две, туку 1111 ѕвезди! Пред нас се фотографии на 100 дечиња со најголем број на гласови кои ги дадовте вие во "Ѕвезда на бебе календар за 2021 година"

image

Гласањето започна, но вие се уште можете да го пријавите вашето дете за "Ѕвезда на бебе календар 2021

image

Во продолжение на овој текст ви подготвивме неколку примери за правилни фотографии за натпреварот Ѕвезда на бебе календар

image

Драги родители, не ги пропуштајте моментите на среќа и чиста радост со вашите малечки, зачувајте ги тие спомени како нешто најдрагоцено! Поделете ги и со нас, бидејќи избираме најсимпатични фотографии за Ѕвезда на бебе календар 2021 година!

ВРЕМЕ ЗА БЕБЕТО

100 ѕвезди на Johnson`s бебе календар за 2020!

Автор: Редакција Рингераја | 5.12.2019
image

Ѕвездениот сјај на нашите блескави дечиња го осветлува небото на Рингераја! Не една или две, туку 1170 ѕвезди! Пред нас се фотографии на 100 дечиња со најголем број на гласови кои ги дадовте вие во "Ѕвезда на бебе календар за 2020 година"

СТРАНА 1 ОД 2


Анкета

Dali?
Jana9

Dali dobivte strii vo bremenosta?

Da (0%)

Ne (100%)


Број на сите гласови: 4

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!