|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Со задоволство ви го преставуваме Johnson's бебе календарот за 2021 година кој го красат 12 рингераини ѕвездички

image

Го вртиме и последниот лист на 2020, а на него блеска...

image

Да ни ги стопли ладните ноемвриски денови, силно нека блеска оваа ноемвриска ѕвезда

image

Нова страна за нова ѕвездичка. Цел октомври ќе ни блеска ѕвездата...

image

Во тивката и топла августовска ноќ една ѕвезда силно сјае, а како се вика, секој нека дознае...

image

Во оваа тивка ноќ, нека свети силно на небото нашата единствена јулска ѕвезда

image

Нека срцето забрзано чука, бидејќи јунската ѕвезда е тука!

image

Нека сите светла се изгаснат, а небото нека го осветли оваа ЅВЕЗДА НА АПРИЛ

image

Оваа вечер нека свети најсилно, бидејќи блеснува ѕвездата за месец МАРТ

image

Дојде моментот да блесне и втората ѕвезда на небото на Рингераја, ѕвездата на месец ФЕВРУАРИ

СТРАНА 1 ОД 3


Анкета

ime za masko bebe
bebuv4eto

ajde ringerajki koe ime e poubavo?

Matej (23%)

Andrej (27%)

Luka (20%)

Damjan (30%)


Број на сите гласови: 244

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!