|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

ИЗРАБОТКА НА ЧЕСТИТКИ

Честитка за побрзо оздравување

Автор: Барбара, Редакција Рингераја | 14.10.2013
image

Посакајте побрзо оздравување на болните дечиња, со оваа рачно изработена честитка

ШТО Е ПРЕГРАТКА НА ДАР?

Изработете честитка и посакајте убави желби

Автор: Барбара, Редакција Рингераја | 14.10.2013
image

Проектот “Прегратка на дар” ве поттикнува да ги изразите вашите желби за побрзо оздравување на болните деца на повеќе начини. Оваа година предлагаме изработка на честитки со искрени желби, кои извираат од длабочините на искреното и топло детско срце

ШТО Е ПРЕГРАТКА НА ДАР?

Започнува акцијата "Прегратка на дар" 2013

Автор: Барбара, Редакција Рингераја | 15.10.2013
image

И оваа година на болните дечиња ќе им требаат нашите прегратки. И оваа година, трета по ред ќе направиме играчки најубави на свет. ДАНУ Филантропија преку интернет медиумот Рингераја.мк и БиМилк ја започнуваат најтоплата детска хуманитарна акција!

image

Последниот месец Рингераја.мк забележа рекордна посетеност во сите години на нејзиното постоење! Погледнете ги бројките

image

Анализи на посетеност на сите Рингераја портали: Рингараја.нет, Рингераја.хр, Рингераја.рс, Рингераја.ба, Рингераја.мк и Миобамбино.ит

ЦЕНИ ЗА ОГЛАСУВАЊЕ

Ценовник за огласување 2013 година

Автор: Редакција Рингераја | 4.7.2013
image

Ценовник за огласување на Рингераја.мк за 2013 година.

ВИДЕА

Видео: Кунг-Фу бебе!

Автор: Редакција Рингераја | 3.7.2013
image

Видео на денот - насмејте се до солзи со ова кунг-фу бебенце

РАСТЕМЕ СО ПЕСНА

Детско лето

Автор: Редакција Рингераја | 27.7.2014
image

Детски песнички

image

Учебната година полека но сигурно се дотркала до крајот. Летото ширум ги отвори своите врати, канејќи не да уживаме во природните убавини...

РАСТЕМЕ СО ПЕСНА

Лек за растење

Автор: Редакција Рингераја | 23.6.2013
image

Детски песнички

СТРАНА 6 ОД 10


Анкета

Работа.
пеперутка16

Кога почнавте да работите по породувањето?