|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Фото: Ким Кардашијан и бебето прв пат во јавност

Автор: Редакција Рингераја | 15.8.2013
image

Ким Кардашијан конечно се појави во јавност со својата ќерка North West во еден медицински објект во Лос Анџелес

Викторија Бекам бремена со петто дете?!

Автор: Редакција Рингераја | 12.8.2013
image

Никогаш нема да речам никогаш за петто дете, изјави неодамна модната дизајнерка Викторија Бекам. Според Британски Телеграф, Викторија Бекам е бремена по петти пат! Дали насмевката на нејзиното лице почна да ја издава?

Маленко стана татко по четврти пат

Автор: Редакција Рингераја | 25.7.2013
image

Александар Маленко денес доби син. Тој е татко по четврти пат!

Стигна кралското бебе! Кејт Мидлтон стана мајка!

Автор: Редакција Рингераја | 22.7.2013
image

Денес е посебен ден за Велика Британија! Кејт и Вилијам го дочекаа раѓањето на своето прво дете. ЧЕСТИТКИ!

Ова бебе живее како вистински шеик

Автор: Редакција Рингераја | 19.7.2013
image

Постојат луѓе кои никогаш нема да дознаат како е да леташ во прва класа, да живееш во палата, да се движиш по црвен ќилим или да си под светлото на камерите и светкањето на фотоапаратите. Ова бебе го познава сето тоа на пет месеци...

Кое е најразгаленото бебе на светот?

Автор: Редакција Рингераја | 16.7.2013
image

Тоа е секако малата ќерка на раперот Џеј Зи и R&B кралицата Бијонсе. Кон неа се однесуваат како кон вистинска принцеза. Бијонсе често објавува слики на социјалните мрежи во кои целосно не се гледа лицето на малата Блу Ајви

Фото: Две години во рацете на тато Бекам

Автор: Редакција Рингераја | 12.7.2013
image

Ножињата на Харпер Бекам не ја допираат земјата кога тато е во близина. Овде се сликите од првите две години од животот на Харпер, во рацете на гордиот татко

Џесика Симпсон има син!

Автор: Редакција Рингераја | 1.7.2013
image

Пејачката Џесика Симпсон се породи вчера, во болницата во Лос Анџелес и на свет донесе здраво машко дете, Ајс Кнут Џонсон

Ким Кардашијан се породи 5 недели порано!

Автор: Редакција Рингераја | 16.6.2013
image

Кардашијан се породила спонтано, откако во петокот навечер добила контракции.

Анабела се породи и доби ќерка!

Автор: Редакција Рингераја | 20.5.2013
image

Се породив по природен пат и пресреќна сум, рече Анабела која на свет ја донесе ќерката Бланкица

СТРАНА 3 ОД 7


Анкета

Бременост.
пеперутка16

Кој дел од бременоста најмногу ви се допадна или најлесно?