|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Покровители и спонзори на "Прегратка на дар"

Редакција Рингераја, 9.3.2012
Доделување на благодарници и говор на покровителите и спонзорите на Прегратка на дар

/11


 

 

Погледнете кои организации и здруженија ја поддржаа акцијата "Прегратка на дар".

 

Одгледајте оптимистично дете
Оптимизмот и позитивниот став кон животот се особини кои ни помагаат да се соочиме со тешки ситуации. Луѓето полни со оп...
5
Приказната за Јана - 1 дел
1. Дел од приказната-За сите Вас кои ќе изработувате играчки-прегратки и ќе учествувате во акцијата Прегратка на Дар 201...
3
Разгалени принцови и принцези
Воспитувањето на децата не е ни малку лесна задача. Тоа добро го знаат сите родители, а посебно оние кои ги разгалиле св...
3
Селската момичка
Инструкции - како да направите играчка дома
3


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

Dali?
Jana9

Dali poset_uvate biblioteka?

Da (0%)

Ne (100%)


Број на сите гласови: 2

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!