|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Добитници на награди ЛИНО - четврток

Редакција Рингераја, 18.3.2016
Кои се корисниците со најдобра меморија за четврток?
Клучни зборови:

image
/11


 

Четврток, 17.03.2016 година

 

 

1

 

I награда - Лино пакет + Лино мече + Лино ќебенце

 

1.milkan

10435

 

 

1

 

II награда - Лино пакет + Лино мече

 

2.kiarasan

10300

 

 

2

 

III награда - Лино пакет

 

3.misskiss

9115

 

 

ЧЕСТИТКИ!!!

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Водич низ Рингераја
Погледнете го списокот на алатки кој секако ќе Ви затреба еднаш во животот. Погледнете што се' можете да најдете на Ваши...
3
Законот за абортус ги повредува стандардите
Овој закон не е во согласност со ниту еден од меѓународните или Европските стандарди во однос на прекин на бременоста, р...
3
Рингераја - приказна за нашето семејство!
Рингераја е повеќе од медиум, Рингераја е пријател, Рингераја е советник, Рингераја е рамо за плачење, Рингераја е помош...
2
Соработка со Рингераја
Отворени сме за соработка, доколку сте заинтересирани Ве повикуваме да не исконтактирате.
2
Анкета

ТЕЛЕВИЗИЈА.
пеперутка16

Колку време вашето дете гледа телевизија дневно?