|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2 3 4   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Рингераја радио  
[Страница: 2 3 4 ... 30 31 32 ]
785 Еца 59217 20.2., 09.34
Ленка
 
Среќна Нова 2017 година   2 Палешка РР 4544 2.1., 15.16
lukajana RR
Рингераја Lounge Bar [chat]  
[Страница: 2 3 4 ... 10 11 12 ]
283 mommy_angels RR 32340 31.12., 19.57
Палешка РР
Како се чувствувате денес ?  
[Страница: 2 3 4 ... 91 92 93 ]
2319 Палешка РР 114979 9.6., 15.45
Hopeful RR
Форумџија на месецот !  
[Страница: 2 ]
32 lukajana RR 10216 8.4., 12.19
marchi
Браво за форумов   2 Ленка 7972 20.2., 22.07
lukajana RR
8ми Март  
[Страница: 2 3 4 ... 10 11 12 ]
287 caci20 64114 20.2., 18.37
marchi
Св. Валентин или Св. Трифун  
[Страница: 2 3 ]
69 caci20 17950 13.2., 17.27
Defne90 RR
Да се запознаеме  
[Страница: 2 3 4 ... 36 37 38 ]
949 Еца 94170 30.1., 23.06
lukajana RR
Среќна Нова 2016 Година!   14 LoveableMe RR 8112 3.1., 11.20
Defne90 RR
Форумџии кои ја одбележаа 2015 година!   17 AnnaMolly RR 6852 28.12., 13.16
marchi
ново на рингераја-дружење на рингерајки од повеќе градови  
[Страница: 2 ]
29 betpet 8318 24.11., 15.29
marchi
Да направиме нешто убаво викендов!  
[Страница: 2 ]
44 Julie1 11002 24.11., 15.19
marchi
колку често ги посетуваме нашите роднини од друг град?  
[Страница: 2 ]
27 Bogdancanka 10069 22.3., 13.07
kapina
funny video "Рингераја"  
[Страница: 2 3 ]
73 agnes77 13323 27.1., 15.51
deluxe RR
Кoе ви е корисничкото име на фб?  
[Страница: 2 3 4 ... 11 12 13 ]
324 nataly_13215 48323 16.1., 22.37
Maja Peovski
Форумџии кои ја одбележаа 2014 година !!!  
[Страница: 2 3 4 5 ]
102 Melanija RR 15920 16.1., 14.57
niki
Понуда за пријателство на РР  
[Страница: 2 ]
39 Палешка РР 9557 19.12., 17.06
MademoiselleNina
Работа или бебе???  
[Страница: 2 ]
37 kiki riki 10705 3.12., 19.06
Felly RR
Мојата матурска забава   12 skorpijana 8735 2.12., 16.13
Defne90
Ден на дрвото   21 mami 10204 29.11., 23.58
caciana
Бран на Рингераја Дружење  
[Страница: 2 3 4 ... 38 39 40 ]
977 Julie1 74531 1.7., 11.40
tnade
Кафе бар "Happy Hour"  
[Страница: 2 3 4 ... 98 99 100 ]
2477 April 209023 17.2., 22.14
mommy_angels RR
Се наслушнува за дружба во Битола  
[Страница: 2 3 4 ]
81 Julie1 14386 29.1., 11.10
SandraRo
Форумџии кои ја одбележаа 2013 година !!!  
[Страница: 2 3 4 ]
78 mommy_angels RR 13273 21.1., 11.10
miana
Страница:   [1] 2 3 4   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2 3 4   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

Voda
Goga 27

Kakva voda mu davate na Vaset_o bebe?

Prevriena od Cesma (29%)

Flasirana (za deca) (29%)

Flasirana (42%)


Број на сите гласови: 59

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!