|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Мојата матурска забава
16.1.2011 11:54:39   
skorpijana
mozebi na nekoj od vas pomnale nekolku godini od maturskata nanekoi moze i poveke ali ajde da slusneme kako ste si pominale na taa vecer

< Поракaта ја уредил Martins mom -- 16.1.2011 11:59:28 >
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Мојата матурска забава
16.1.2011 15:59:49   
veckasr
super bese moment koj nikogas ne se zaborava

(Одговор на членот skorpijana)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Мојата матурска забава
18.1.2011 21:41:58   
Viktori
Ја пропуштив. Морав да бирам се поклопи ептен, во Будимпешта или на матурска. Пффф се знае, избрав Будимпешта.user posted image
Ахх дворецот на Сиси... ко за мене да го правеле...user posted image


_____________________________

Danger! Ha! I laugh in the face of danger. Ha, ha, ha, ha ...
Мај нејм ис лукс. Жито лукс.





(Одговор на членот veckasr)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Мојата матурска забава
18.1.2011 21:54:47   
Natuska85
И јас за мојата матурска го избрав Дубровник со уште 20 соученици од класот и не жалам за тоа.Поминавме прекрасни 5 денаuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот Viktori)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Мојата матурска забава
19.1.2011 17:20:39   
skorpijana
e i jas da vi kazam za mojata maturska
bese super ali veke bev mazena i imav bebe od 4 meseci
inaku si pominav mnogu ubavo iako site milsea deka nema da dojdam i bas se iznenadija mi bese godisnina od brakot pa zatoa me teraa da castam ali zatoa moite drugarki veke organizirale pa poracale torta bese odlicno

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Мојата матурска забава
19.1.2011 17:37:22   
Martins mom
ИЗВОРНА ПОРАКА: skorpijana

e i jas da vi kazam za mojata maturska
bese super ali veke bev mazena i imav bebe od 4 meseci
inaku si pominav mnogu ubavo iako site milsea deka nema da dojdam i bas se iznenadija mi bese godisnina od brakot pa zatoa me teraa da castam ali zatoa moite drugarki veke organizirale pa poracale torta bese odlicno


Ех, колку убавоuser posted image user posted image А кај ти беше матурската, у хотело ли? user posted image user posted image Оти цел Штип тамо прае матурскиuser posted image
Јас мојата матурска нема по нешто посебно да ја памтам...обична свадба без невеста...Само го имав најубавиот партнер од класот и го имав најубавиот фустан (тогаш на мода беа балски фустани)user posted image user posted image


_____________________________

Никој не може да го осуди мојот избор, ниту моето мислење. Затоа што никој не ги пробал моите чувства, ниту моите болки.

(Одговор на членот skorpijana)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Мојата матурска забава
19.1.2011 17:49:28   
Тања РР
user posted image user posted image user posted image  Martin`s mom ако мислиш на Оаза и мојата матурска беше тамуuser posted image
Јас, искрено, се двоумев дали да одам но за да не ризикувам да ме иселат од домаuser posted image  морав да се појавам на балот. Очекував дека тоа ќе биде најдосадната вечер во мојот живот но не излезе така. За изненадување супер си поминав и сеуште се сеќавам на таа вечер.

_____________________________

There are two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as if everything is."......А.А

(Одговор на членот Martins mom)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Мојата матурска забава
19.1.2011 17:53:57   
Martins mom
ИЗВОРНА ПОРАКА: Тања

user posted image user posted image user posted image  Martin`s mom ако мислиш на Оаза и мојата матурска беше тамуuser posted image



Да, Тања...на Оаза мислев, ама по штипски хотело де...user posted image user posted image user posted image Ептен ми е глупо, барем јас не ја замислувам матурата во тој опа-цупа стил...ама тоа ти е, ај поминаuser posted image


_____________________________

Никој не може да го осуди мојот избор, ниту моето мислење. Затоа што никој не ги пробал моите чувства, ниту моите болки.

(Одговор на членот Тања РР)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: Мојата матурска забава
21.1.2011 17:34:32   
skorpijana

Ех, колку убавоuser posted image user posted image А кај ти беше матурската, у хотело ли? user posted image user posted image Оти цел Штип тамо прае матурскиuser posted image
Јас мојата матурска нема по нешто посебно да ја памтам...обична свадба без невеста...Само го имав најубавиот партнер од класот и го имав најубавиот фустан (тогаш на мода беа балски фустани)user posted image user posted image

[/quote]

da bese vo hotelo hehehehe

(Одговор на членот Martins mom)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: Мојата матурска забава
18.4.2012 17:01:57   
kikicka
user posted image ЕЕЕ кога беше тоа дури 5 години поминаа,оваа година ако се организираме ке славиме. Инаку убаво поминав ,малку свадбарски ама убаво беше,имав убаво фустанче незнам кај сум се замислувала тогаш ама сега да сум секако дека друг модел на фустан ке носам и нема ич да се замарам ама ете дете у глава си увртело тоа.
user posted image

Како тетки сме user posted image погодето која сум хахахха

< Поракaта ја уредил kikicka RR -- 18.4.2012 17:03:18 >


_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот skorpijana)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: Мојата матурска забава
2.12.2014 15:48:15   
caciana
ahh maturska zabva..taa bese pred 4 godini. Si pominavme dobro. Ne bese onaka skros svadbarski znaci ni svirea i zabavna muzika. Zosto ne pominavme prekrasno?
Epa na nasata maturska se sluci edna nesreka na samiot pocetok. Koga go zasvirija prviot falcer, toj prodolzi nesto vo rok n roll . Imavme prekrasna profesorka po Fizika koja sakase da igra so nas ucenicite.. i za zal pola sat od pocetokot zenata dozivea 2 srcevi udari i pocina vo samata sala user posted image . Nas ne ni kazaa sto tocno se sluci no site vidovme... i posto Bevme medicinski sestri site sfativme od prilika sto se sluci..pa taka maturata se proturka nekako do 1 casot...no go nemase raspolozenieto sto go imavme na samiot pocetok user posted image
RIP prof. Vera user posted image

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 11
   RE: Мојата матурска забава
2.12.2014 15:52:12   
scared RR
Мојата матруска беше пред 5 години, ја правевме во Александар палас. Типична матурска забава ништо посебнно, музика како секаде, јадење пиење исто, дури и досадно ми беше user posted image Интересното беше после матурската забава кога отидовме во еден ресторан само неколку класа, кои обично се дружевме меѓу себе user posted image Е таму имаше музика по наш ќеиф user posted image

(Одговор на членот caciana)
Непосредна врска до пораките: 12
   RE: Мојата матурска забава
2.12.2014 16:13:54   
Defne90 RR
Mojata maturska zabava bese pred 5 godini.Mozam samo da kazam deka navistina bese nezaboravna i deka si pominavme fenomenalno.Nemase nikakvi incidenti,se si bese vo najdobar red so raspolozenie na nivo.Definitivno sekogas ke se sekavam na maturskata kako na nesto ubavo sto go odbelezilo mojot zivot i sekogas ke mi bide smestena vo najubavite spomeni.user posted image

_____________________________

Motherhood is a forever love story...Enjoy every minute and treasure it!

(Одговор на членот scared RR)
Непосредна врска до пораките: 13
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Што да дознаете.
пеперутка16

Кога би носеле тројки, што би направиле?