|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  2 3 [4] 5 6   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Како се чувствувате денес ?
30.6.2009 15:43:13   
mami
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ајде мила, до времево е..мене ме боли глава од сабајле, ужасно е надвор, тешко...проба на најдиработа да бараш, јас мојата таму ја најдов...

(Одговор на членот natasha)
Непосредна врска до пораките: 76
   RE: Како се чувствувате денес ?
30.6.2009 15:55:31   
Еца
Е мене знаете како ми е...екстра, лудница, се тркалам, времето ме убива ама јас си трчкам ваму таму, влезена во девети само си мислам којзнае кај ке се породам, user posted image значи без разлика на се, е па убаво се осеќам и покрај се...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 77
   RE: Како се чувствувате денес ?
30.6.2009 15:57:18   
srnicka
Jas sedam na rabota i edvaj cekam da zavrsi i toj raboten den, pa ke odam na kozmeticar i na depilacija pa normalno tusiranje i spienje, e na se ova koga mi teknuva sum neverojatno srekna user posted image

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 78
   RE: Како се чувствувате денес ?
30.6.2009 15:57:55   
natasha
FALA MAMI GLEDAM SEKOJ DEN PO OGLASITE AMA ZNES LJUBOVTA MI E VO GRADINKTA,POSO TOA IMAM ZAVRSENO A I TOA NAJMNOGU ME ISPOLNUVA,AMA VO MEGUVREME BARAM NESO BILO SO,SAMO CEKAM LEON DA NAPRAI 1GOD I KE GO DADAM VO GRADINKA PA KE MI BIDE POLESNO ZA RABOTA

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 79
   RE: Како се чувствувате денес ?
30.6.2009 16:00:54   
mami
ех...знам
и јас сакав да работам како професор ама со мојот јазик тешко..затоа морам да се задоволам што со оваа работа барем некогаш зборувам руски...за почеток најди било што а во меѓувреме барај си и во градинката..леле колку сакам да работам со деца, поубаво нешто нема од тоа

(Одговор на членот natasha)
Непосредна врска до пораките: 80
   RE: Како се чувствувате денес ?
30.6.2009 16:01:47   
Katuska
Еј женски јас ве напуштам, завршува мојот работен ден..kisce za site i se slusame utreeee.
Ви посакувам убава вечер на сите заљубении. чаоооо

(Одговор на членот srnicka)
Непосредна врска до пораките: 81
   RE: Како се чувствувате денес ?
1.7.2009 11:36:16   
mami
тапа ми е..времево ме убива..ама ме радува помислата на вечер...едвај чекам да ве видам

(Одговор на членот Katuska)
Непосредна врска до пораките: 82
   RE: Како се чувствувате денес ?
1.7.2009 16:38:10   
Iva
Денес сум посебно расположена, си ги завршив сите обврски и плус се израдував кога видов дека сум го положила и вториот испит сесијава. А уште повеќе се радувам на вечерашното дружење. Денес денов ми е суууууууупееееееееер.user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 83
   RE: Како се чувствувате денес ?
1.7.2009 21:49:29   
mami
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Браво Ива...значи ти и БилјанаМ сте ни идоли, ем мамички ем студираат успешно..Браво, само така продолжете

(Одговор на членот Iva)
Непосредна врска до пораките: 84
   RE: Како се чувствувате денес ?
2.7.2009 7:11:26   
Палешка РР
Па со оглед на обврските кои ги имам денеска, убаво се чувствувам, не, не, нема да паднам во депресија user posted image  user posted image  user posted image user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 85
   RE: Како се чувствувате денес ?
2.7.2009 7:46:45   
Еца
user posted image Палешка повеќе обврски,причина плус да се радуваш,значи не си безвреднаuser posted image user posted image

А јас како за почеток на денот се чувствувам супееееееееееееерuser posted image user posted image user posted image

< Поракaта ја уредил Elena -- 2.7.2009 7:47:36 >


_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 86
   RE: Како се чувствувате денес ?
2.7.2009 7:55:07   
mami
Елена ти секогаш се чувствуваш супер и турбоuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image мене денов ми почна со гушкање со Лука и ми е така убаво, и сакам само побрзо да помине денов да си одам дома да го гњавамuser posted image

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 87
   RE: Како се чувствувате денес ?
2.7.2009 8:00:28   
Еца
Е па ти Мами, само што дојде веднаш да си одиш,гушкај, го гушкај уште малку мила, потоа тој ќе си најде убава замена , мислиш за некое време со тебе ќе се гушкаuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 88
   RE: Како се чувствувате денес ?
2.7.2009 8:01:49   
mami
па јас за тоа сега да искористамuser posted image user posted image user posted image после ке дојде некоја и ке треба да фрлам со дрва и со камења по неаuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image јас ке го галам додека е малечко, кога ке порасне ке си најде некоја да го гали и задоволуваuser posted image user posted image

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 89
   RE: Како се чувствувате денес ?
2.7.2009 14:46:42   
mami
леле денов ми е катастрофа...не функционирам никако..ми се спие..не контам зафрканции, спора сум во секој поглед...

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 90
   RE: Како се чувствувате денес ?
7.7.2009 18:33:36   
Палешка РР
Ми се вртат бројки, димензии, граматури и формати низ главата user posted image  user posted image  user posted image . Кој ги измисли овие шестмесечни пресметки user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 91
   RE: Како се чувствувате денес ?
7.7.2009 18:47:36   
Iva
Denes treba da mu bide barem malku poseben bidejki mi e imenden, a jas totalno go zaboraviv. Da ne pocnea da mi se javuvaat da mi cestitaat ke zaboravev skroz.

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 92
   RE: Како се чувствувате денес ?
7.7.2009 18:49:27   
denicka
Cestit imenden Ivance. ajde da nazdravime i za toa vo barot user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Bless and you will be blessed!

(Одговор на членот Iva)
Непосредна врска до пораките: 93
   RE: Како се чувствувате денес ?
7.7.2009 20:50:35   
none
kako se custvuvam??pa cposle pregnilot vera valjda puknaa ,pa denes prodolzuvame da vidime sega sto ke bide ,mada nikoj ne mi kaza zosto od terapijata me boli pri odnosi kako nikogas do sega

(Одговор на членот denicka)
Непосредна врска до пораките: 94
   RE: Како се чувствувате денес ?
7.7.2009 21:27:45   
biljanaM
одлично....многу ми се спие

_____________________________

Ил смо само ту због рамнотежа меџу звездама.....

(Одговор на членот none)
Непосредна врска до пораките: 95
   RE: Како се чувствувате денес ?
8.7.2009 8:27:30   
mami
утрово ме држи расположението од вчера, мускулите на лицето ме болат од смеење- прво девојката која ја учев руски извадила 95 поени од можни 100, колегата на работа доби најдобра можна стипендија, Анушка ни се породи, Лука вечерта кај кумовите почна да трча, не да одиuser posted image и залијте го тоа со едно прекрасно, нежно водење љубов...ммммм не да сум добро расположена, ми доаѓа да врискам од среќа

(Одговор на членот biljanaM)
Непосредна врска до пораките: 96
   RE: Како се чувствувате денес ?
8.7.2009 22:31:22   
Еца
Уморно
user posted image


_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 97
   RE: Како се чувствувате денес ?
9.7.2009 8:33:40   
none
jas posle karanje vcera so momceto i toa mi bese naj ploden den nie go utnavme no vazno e deka se smirivme i ddeka sega rabotime pa koga najmalce ocekuvas se slicuva cudouser posted image

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 98
   RE: Како се чувствувате денес ?
9.7.2009 8:35:03   
mami
така е миличка, без нервози..кога ке се опуштите и двајцата убаво ке си дојде сам бебушот...

(Одговор на членот none)
Непосредна врска до пораките: 99
   RE: Како се чувствувате денес ?
9.7.2009 8:39:32   
srnicka
Mene mnogu mi se spie denes

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 100
Страница:   <<   < Претходна страница  2 3 [4] 5 6   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  2 3 [4] 5 6   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Бременост.
пеперутка16

Кој дел од бременоста најмногу ви се допадна или најлесно?