|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  3 4 [5] 6 7   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Како се чувствувате денес ?
9.7.2009 8:51:57   
mami
мене ми е тапа некако..и вчера од 12 попладне ми беше така и сеуште ме држи, не знам некако сум тотално без воља за било што

(Одговор на членот srnicka)
Непосредна врска до пораките: 101
   RE: Како се чувствувате денес ?
9.7.2009 21:58:39   
biljanaM
Многу убав ден.......

_____________________________

Ил смо само ту због рамнотежа меџу звездама.....

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 102
   RE: Како се чувствувате денес ?
9.7.2009 22:11:01   
Еца
Еве ме драги мои, значи денес денот ми беше лудница. Се чувствувам дека пагам во транс и гледам, а не гледамuser posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот biljanaM)
Непосредна врска до пораките: 103
   RE: Како се чувствувате денес ?
12.7.2009 8:53:19   
mami
уууууу ужасно...нервозно, ке потепам некого..

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 104
   RE: Како се чувствувате денес ?
12.7.2009 8:56:02   
Палешка РР
Мами јас сум ти најблиску, мене потепај ме, немој случајно свекрвати да си ја допрела user posted image  user posted image  user posted image  

Убаво се чувствувам, иако се разбудив во 6,30, ама ќе надокнадам покасно user posted image  user posted image   user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 105
   RE: Како се чувствувате денес ?
12.7.2009 9:06:19   
mami
неможам веќе сериозно, секојпат имам се помалку живци, на крај еден ден ке си пукнам

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 106
   RE: Како се чувствувате денес ?
12.7.2009 13:21:35   
Еца
Многу лошо, немам воздух, се гушам, имам страшна главоболка и сега станав да се мијам малку да се освежам, инаку лежам, нешто не ми е доброuser posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 107
   RE: Како се чувствувате денес ?
12.7.2009 13:26:17   
mami
па ти трчај уште малку низ дома по цел ден..лежи таму одмарај денес не се зафркавај и јади само свежо нешто да те крене

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 108
   RE: Како се чувствувате денес ?
12.7.2009 13:52:33   
Палешка РР
Стварно Елена и јас се чудев вчера кога читав колку работиш. Одмарај што повеќе, чувај си ја силата.

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 109
   RE: Како се чувствувате денес ?
13.7.2009 0:44:39   
Еца
Откако ви јавив дека не се чувствувам добро прво се озвежив со лубеница и праски, па нешто подоцна маж ми ми направи шопска салата ама добро големаuser posted image За да ме поштеди нарача фамилијарна пица и потоа сум легнала(сре0ка и Мартина со мене) и сме спиеле до 19 часот.Не памтам последен пат кога толку многу сум спиела. Кога станав не можев да се освестам.Еве и на слава бевме и дојдовме, а јас мислам дека уште сум во сонuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 110
   RE: Како се чувствувате денес ?
13.7.2009 8:29:02   
mami
ми се спиеееееее. вчера бевме во Варвара и цел ден таму, после дома, дур средам алишта, јадење за Лука, да го спакувам за цела недела кај моите, па пеглање, па бањање - 1 ме фати.и сега ми се спие ми се плачеuser posted image

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 111
   RE: Како се чувствувате денес ?
13.7.2009 8:49:07   
Julie1
Mami кај е тоа Варвара? Ме збуни има и едно тетовско село Варвара!

_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 112
   RE: Како се чувствувате денес ?
13.7.2009 8:52:35   
mami
не не тоа, ова се наоѓа пред Марков Манастир...таман работа да отидевме дури до тетово, сега немаше да ви пишувам ке спиев сигурноuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 113
   RE: Како се чувствувате денес ?
13.7.2009 9:20:44   
natasha
bidejki vcera mi bese rodenden,denes se custvuvam postaro nego vcerauser posted image user posted image user posted image user posted image ama sepak imam nasmevka na liceto-propratena so nekoja brckauser posted image user posted image user posted image pozdrav do siteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 114
   RE: Како се чувствувате денес ?
13.7.2009 9:46:52   
mami
 user posted image   user posted image само што ми кажаа дека добра другарка ми се породила утровоuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image толку сум срекна што сакам сега да и отрчам да ја видам тука ми е на 2 чекора од работа.  user posted image   user posted image   user posted image   user posted image  

(Одговор на членот natasha)
Непосредна врска до пораките: 115
   RE: Како се чувствувате денес ?
15.7.2009 21:53:21   
Еца
Денес се чувствувам најнормално, ниту сум нешто посебно расположена, но ниту пак нешто ми фали.Времето е онакво какво е, за овој период нормално и се нешто нормално ми функционираuser posted image user posted image user posted image Е дефинитивно ова не  е мој нормален постuser posted image

< Поракaта ја уредил Elena -- 15.7.2009 22:11:12 >


_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 116
   RE: Како се чувствувате денес ?
15.7.2009 22:10:18   
dani85
denes se custvuvam radosno a vo isto vreme i tazno oti ovoj mesec mi dojde. si ja vidov vnukata koja stasa vcera od germanija zaedno so mama i tato mnogu e izmenete od koga bea pred 4 mes ne mozam da ja prepoznam uste nekoja nedela ke polni 1 god

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 117
   RE: Како се чувствувате денес ?
16.7.2009 1:40:36   
biljanaM
убаво....одморено....

_____________________________

Ил смо само ту због рамнотежа меџу звездама.....

(Одговор на членот dani85)
Непосредна врска до пораките: 118
   RE: Како се чувствувате денес ?
16.7.2009 9:23:35   
mami
си земав 5 дена одмор од работа и денес сум си дома..супер ми е...

(Одговор на членот biljanaM)
Непосредна врска до пораките: 119
   RE: Како се чувствувате денес ?
16.7.2009 9:25:44   
srnicka
i jas sum super, denov mi pocna extra so mmuser posted image user posted image user posted image . uste edna nedela sum na rabota pa posle domce na zasluzen godisen odmor.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 120
   RE: Како се чувствувате денес ?
16.7.2009 9:41:49   
Mammy
Jas sum happy...uste utre sum na rabota i od ponedelnik na porodilno user posted image

_____________________________

Me, Myself and You..and our Baby too...

(Одговор на членот srnicka)
Непосредна врска до пораките: 121
   RE: Како се чувствувате денес ?
16.7.2009 15:06:25   
mami
цел ден си се гушкам со Лука..не можам да ви опишам колку сум си срекнаuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Mammy)
Непосредна врска до пораките: 122
   RE: Како се чувствувате денес ?
16.7.2009 15:38:52   
Еца
Денес не знам како се чувствувамuser posted image Денот ми почна убаво, ама не се секогаш како што си замислуваш и сакаш да биде.Не сум нервозна ама бев толку некако напната што со стомакот до заби сум се напикала во вц и сум го чистела до пред малку.Мислам подобро исфрлање на негативната енергија не постои.user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 123
   RE: Како се чувствувате денес ?
16.7.2009 15:46:15   
Mammy
Велат дека бремена жена најмногу чисти во моменти кога и надоаѓа терминот за породување..пааа..????!?!?!?!

_____________________________

Me, Myself and You..and our Baby too...

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 124
   RE: Како се чувствувате денес ?
16.7.2009 15:59:15   
Tanjicka
katastrofalno, bidejki e mnogu toplo, a jas veke vo 8 mesec od bremenosta.Ke pocne da me faka panika okolu poroduvanjeto, zasto ginekologot mi rece deka e dve nedeli ponapredno bebeto.
P.S. denes mu kupiv obleka za od bolnica, bodi , kapce, banjarka, i mnooooogu sum happy

(Одговор на членот Mammy)
Непосредна врска до пораките: 125
Страница:   <<   < Претходна страница  3 4 [5] 6 7   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  3 4 [5] 6 7   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?