|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  8 9 [10] 11 12   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: 8ми Март
8.3.2013 12:52:00   
AnnaMolly RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: Gardenia

Кога се сака нешто се бара начин, кога не се сака се бара изговор user posted image ,како и да е убаво да си поминете вечер женички,не се ни сомневам дека ќе ви биде забавно user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот Gardenia)
Непосредна врска до пораките: 226
   RE: 8ми Март
8.3.2013 12:54:53   
miana
Nema da odgovaram na provokaciite. Jas ke dojdam. Se gledame vecer I izvinete za nesporazumot. Se gledame vecer -Ako ne e problem?

(Одговор на членот Gardenia)
Непосредна врска до пораките: 227
   RE: 8ми Март
8.3.2013 12:58:55   
niki
seriozno se svatila nagradnata igra, se podiga citanost na RRuser posted image
edno user posted image i za publika
user posted image

_____________________________

Sometimes two people have to fall apart to realise how much they need to fall back together

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 228
   RE: 8ми Март
8.3.2013 12:58:59   
miana
Ne odgovaram na napadite. Vecer ke dojdam I ke se objasnime. Se nadevam ne problem?

(Одговор на членот Gardenia)
Непосредна врска до пораките: 229
   RE: 8ми Март
8.3.2013 13:00:35   
Mihaela 2010
Lelee Miana...eve jas ne doagam ama nema problem....user posted image user posted image ubavo zenski da si pominete

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 230
   RE: 8ми Март
8.3.2013 13:05:11   
Fiao
Miana, ние сме во 21ч во Окарина, ќе бидеме таму и ако дојдеш и ако не дојдеш. Твојата резервација стои, ќе ни биде задоволство да те запознаеме и те молам ништо лично не си сфаќај, но кога е ваков ден во прашање и кога е жива тепачка низ градов за место и тоа едно столче може да биде голем проблем.

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 231
   RE: 8ми Март
8.3.2013 13:26:32   
Gwendolin
Ве читам цело време и ми е жал што не успеав овој пат да ве дружам, прекрасно да се забавувате, журка невидена да направите user posted image user posted image user posted image

А и среќен празник user posted image (ова островчето демек со желба наредна година да празнуваме на Тенерифе на пример) user posted image

(Одговор на членот Fiao)
Непосредна врска до пораките: 232
   RE: 8ми Март
8.3.2013 13:46:04   
niki
aaaaaaaaah na Tenerife i jas bi doslauser posted image
ubavo da si pominete vecer!!!!!!

_____________________________

Sometimes two people have to fall apart to realise how much they need to fall back together

(Одговор на членот Gwendolin)
Непосредна врска до пораките: 233
   RE: 8ми Март
8.3.2013 13:47:57   
dostickage
Kaj nas nisto od romanticniot vikend, mm po ne znam koj pat uvtre e povtorno na rabota.
Nejse, vecer kako i sekoj drug 8-mi mart kje odime na vecera. Ne kolku za praznikot kolku da se opustime malce so mm i da izbegame od sekojdnevnite stresovi sto vo periodov gi ima navistina premnogu.
Nie se gledame vo nekoja druga prilika i so decinjata i na FB naravno user posted image

Ubavo da si pominete, ve user posted image  najsilno!

(Одговор на членот Gwendolin)
Непосредна врска до пораките: 234
   RE: 8ми Март
8.3.2013 14:21:54   
Beatris

ИЗВОРНА ПОРАКА: niki

aaaaaaaaah na Tenerife i jas bi doslauser posted image
ubavo da si pominete vecer!!!!!!


Фала Ники баш штета што не си овде, инаку мислам дека си на наша бранова должина user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Whatever you are feeling is a perfect reflection of what is in the process of BECOMING...

(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 235
   RE: 8ми Март
8.3.2013 14:52:42   
zzaa
Ubavo da si pominete vecer zenski,jas ne uspeav da ve druzam,ama zdravije nekoja naredna sredba,pivnete nekoe konjace i za meneuser posted image .

_____________________________

Денот кога се збогатив ... Станав мајкa
http://lpmf.lilypie.com/9ToIp2.png?PUn0FHCJ
принцеза на мама

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 236
   RE: 8ми Март
8.3.2013 17:55:35   
kikicka
Среќен Празник Женишта!! Вечер најубав помин да си имате!

_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот zzaa)
Непосредна врска до пораките: 237
   RE: 8ми Март
8.3.2013 18:04:47   
Maca25
Среќен 8-ми март драги пријателки!

user posted image

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 238
   RE: 8ми Март
8.3.2013 18:54:02   
Bilence2
Sreken 8mi Mart zenicki, sekoja godina da.si go slavime se poubavo i poveselo. Na tie sto vecer ke se druzat im posakuvam ubav pomin, a na ostanatite koi kako mene ke se galat so bebcite im posakuvam najmnogu baknezi od bebcite i od mazinjata:)

_____________________________

A baby makes love stronger, the days shorter, the nights longer, savings smaller and a home happier.

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 239
   RE: 8ми Март
9.3.2013 9:20:45   
AnnaMolly RR
Само инфо дека вчера мноооооооогу убаво си поминавме! Единствената маана на вечерта беше прегласната музика, ама ние 13 жени и неа ја надвикувавме user posted image

_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот Bilence2)
Непосредна врска до пораките: 240
   RE: 8ми Март
9.3.2013 10:52:43   
Bogdancanka
user posted image user posted image user posted image за вас Ана Моли ајде чекаме и некоја фотка

_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 241
   RE: 8ми Март
10.3.2013 23:30:03   
kikicka
Има слики и сите се тикви заматениuser posted image user posted image се зезам нели:)) Миана- лепотица!

_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 242
   RE: 8ми Март
11.3.2013 8:19:26   
Gardenia
Ааа каде има слики? Мианке каде си,ајде да кажеш како си помина ти,какви беа твоите впечатоци?

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 243
   RE: 8ми Март
11.3.2013 8:27:42   
Mihaela 2010
Stvarno kaj ima sliki??ajde pokazete se da ve vidimeuser posted image

(Одговор на членот Gardenia)
Непосредна врска до пораките: 244
   RE: 8ми Март
11.3.2013 8:31:45   
sandriana RR
Ете, тамам ќе креирате албум на рраја, ќе имате екстра поени, ние ќе видиме како сте се дружеле, па ќе ви коментираме, и ќе си собереме и ние некое поенче user posted image . И така ќе си помогнеме, нали user posted image

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 245
   RE: 8ми Март
11.3.2013 8:33:17   
Mihaela 2010
Aaaaa ve vidov.mnogu ste ubavi be zenski...se nadevam deka i ubavo ste si pominaleuser posted image user posted image

(Одговор на членот sandriana RR)
Непосредна врска до пораките: 246
   RE: 8ми Март
11.3.2013 8:57:41   
Natuska85
Значи топови сме си поминале. Миана дојде и пријатно не изненади, Елче исто прв пат ја упознав и баш ми е мило. Инаку Џесика не изненади со песната која денес е објавена на РР , сме се смееле со солзи, ептен не погодила ситеuser posted image

_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 247
   RE: 8ми Март
11.3.2013 9:01:54   
Ikana
Мианка дошла значиииии...е баш ми е криво што и јас не дојдов, ајде наредна прилика џумбус ќе правиме!

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 248
   RE: 8ми Март
11.3.2013 9:03:37   
Mihaela 2010
Da moze naredno za 1 vi maj...skara vo prirodauser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Ikana)
Непосредна врска до пораките: 249
   RE: 8ми Март
11.3.2013 9:07:51   
Ikana
Кобасици ќе јадеме user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 250
Страница:   <<   < Претходна страница  8 9 [10] 11 12   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  8 9 [10] 11 12   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Dali vi se dopaga imeto Kristina?
bebenceto



da (53%)

ne (28%)

mozebi (19%)


Број на сите гласови: 128

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!