|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  7 8 [9] 10 11   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: 8ми Март
8.3.2013 11:41:44   
Beatris
Мианке мислам дека сме кнап, ама еве Ципи Рипи резервираше па нека каже

_____________________________

Whatever you are feeling is a perfect reflection of what is in the process of BECOMING...

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 201
   RE: 8ми Март
8.3.2013 11:43:17   
niki
Sreken vi 8 Mart zeni steni!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sometimes two people have to fall apart to realise how much they need to fall back together

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 202
   RE: 8ми Март
8.3.2013 11:44:07   
Beatris
А која е жената, кое и е корисничкото име? Мислам поентата на дружбава е сите што се дружиме на форум заеднички да се дружиме и во живо. Сите се знаеме... Некако чудно е некој што не учествува на форум да доаѓа на дружба од форум user posted image

< Поракaта ја уредил Beatris RR -- 8.3.2013 11:51:25 >


_____________________________

Whatever you are feeling is a perfect reflection of what is in the process of BECOMING...

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 203
   RE: 8ми Март
8.3.2013 11:47:02   
AnnaMolly RR
И јас мислам дека сме кнап, затоа и нели две недели се полнеше списокот. Мианке знаеш дека секој може да дојде, ама порано да се пријавеше? И која е таа РР? Ја знаеме ли? Искрено, мене лично не ми се „журка“ со некој што не го познавам. Со тебе секој ден комуницираме, се знаеме веќе, наши сме си што се вика...

_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 204
   RE: 8ми Март
8.3.2013 11:47:43   
miana
Ajde plis edno mestence Cipi ripi,aj vidi dali ima mesto....

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 205
   RE: 8ми Март
8.3.2013 11:51:42   
Mihaela 2010
Da ne e Ummu _Ajna pa od kaj majka i da ja soberes??user posted image
ne mi zamerajte mala sala...raspolozena sumuser posted image user posted image

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 206
   RE: 8ми Март
8.3.2013 11:53:15   
miana
Kakva Ummu-ajna ne me zezaj ziti se user posted image
Super e devojkata ke ja viidte ( zena e ustvari ) Ne cita redovno ..Ima dve decinja -kerkicki 6 i 1

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 207
   RE: 8ми Март
8.3.2013 11:55:52   
AnnaMolly RR
Миана немој да се лутиш, ама како што пиша Беатрис, целта е ние што секојдневно си се дружиме и си се знаеме да се собереме. Ќе има и други дружби, па ќе се запознаеме и со неа еден ден. Ама како и да е, и така нема место веќе.

_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 208
   RE: 8ми Март
8.3.2013 11:56:15   
miana

ИЗВОРНА ПОРАКА: Beatris RR

А која е жената, кое и е корисничкото име? Мислам поентата на дружбава е сите што се дружиме на форум заеднички да се дружиме и во живо. Сите се знаеме... Некако чудно е некој што не учествува на форум да доаѓа на дружба од форум user posted image



ИЗВОРНА ПОРАКА: AnnaMolly RR

И јас мислам дека сме кнап, затоа и нели две недели се полнеше списокот. Мианке знаеш дека секој може да дојде, ама порано да се пријавеше? И која е таа РР? Ја знаеме ли? Искрено, мене лично не ми се „журка“ со некој што не го познавам. Со тебе секој ден комуницираме, се знаеме веќе, наши сме си што се вика...



Neznaev deka ke reagirate vaka zimi se...Mislev deka kako i sekogas ke bide - nema problem..Ipisav na Anna molly koja e ...Ajde pozdrav

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 209
   RE: 8ми Март
8.3.2013 11:56:26   
mila28
mislam deka cipi ripi rezervirase za 15 dusi, a nie sme 13...ajde sega ke pise

_____________________________

Your children will become what you are; so be what you want them to be

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 210
   RE: 8ми Март
8.3.2013 11:58:25   
miana
Nemojte i vie mene da mi se lutite,mislev deka nema da ima problem..Pa i mene ne me znaete fizicki....Pa ke ja zapoznaete i ke vidite deka e super i ke ja uklucime vo forum...

(Одговор на членот mila28)
Непосредна врска до пораките: 211
   RE: 8ми Март
8.3.2013 11:59:55   
miana

ИЗВОРНА ПОРАКА: miana

Nemojte i vie mene da mi se lutite,mislev deka nema da ima problem..Pa i mene ne me znaete fizicki....Pa ke ja zapoznaete i ke vidite deka e super i ke ja uklucime vo forum...


Ajde site pisete dali ke vi preci i ako vi preci nema problem!!!

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 212
   RE: 8ми Март
8.3.2013 12:06:00   
mila28
Mian mene iskreno ne mi preci bidejki jas i onaka ne se poznavam licno so poveketo. So luci da se druzime i privatno, so cipri ripi isto se znam, so AnnaaMolly, Natuska i drugi majki se zapoznav na humanitarnata akcija sto bese vo eden dva tri, iskreno mnogu bevme pa n ne uspeav so site bidejki trcav po zverceto
:D

< Поракaта ја уредил mila28 -- 8.3.2013 12:12:44 >


_____________________________

Your children will become what you are; so be what you want them to be

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 213
   RE: 8ми Март
8.3.2013 12:09:35   
Cipi Ripi
Миана нема место. Ајде дојди сама нема да ти фали ништо со нас.

(Одговор на членот mila28)
Непосредна врска до пораките: 214
   RE: 8ми Март
8.3.2013 12:10:53   
Beatris
Прва работа е што не правевме список на празно, нема место. Второ, се организираме за дружба од форум, ете најдовме повод 8ми Март, сите имаме пријателки, тетки, стрини кои можеби би сакале да дојдат, ама местото не им е тука. Плус ако жената е на форумов и чита, како што кажа, можела сама да се пријави во секое време. Не значи дека ако сретнеме некоја жена на улица и и речеме ај со нас ќе ни ја расипе забавата, напротив може и ќе уживаме во нејзиното друштво. Ама не е тоа поентата. Секако муабетов е на празно, затоа што е резервирано за точен број на луѓе.

А ако си бараш бек ап не ти е потребен верувај, нема од што да ти биде незгодно.

_____________________________

Whatever you are feeling is a perfect reflection of what is in the process of BECOMING...

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 215
   RE: 8ми Март
8.3.2013 12:11:29   
miana
Pa i jas taka mislam..Jas pak nikogo licno ne poznavam osven yummu mummy i toa nejze veke ja nema na forumov..I jas mislam taka,ama ne sakam da mi se lutite sega..Ona e samo edna mamicka sto e del od RR,gi cita redovno forumite ama ne se aktivirala...Nemam namera da ve ubeduvam iskreno!!! Ke izleguvam od office segai ke vidamsto ste pisale od mob posle,ama ne veruvam deka ke mozam da odogovram...Pozdrav

(Одговор на членот mila28)
Непосредна врска до пораките: 216
   RE: 8ми Март
8.3.2013 12:12:58   
miana
Problem e edno stolce???
Ok,neaproblemdrugarki,ne si baram jas backup..Ubavo pominete si !!!!

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 217
   RE: 8ми Март
8.3.2013 12:15:31   
Bogdancanka
ИЗВОРНА ПОРАКА: cacim

user posted image user posted image user posted image Sreken 8-mi Mart na site rr



_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 218
   RE: 8ми Март
8.3.2013 12:17:13   
Bogdancanka
среќен 8-ми март рингерајкиuser posted image гледам убаво сте се организирале за денес имајте си убава дружба

_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 219
   RE: 8ми Март
8.3.2013 12:18:11   
Beatris
Не се сомневам дека убаво ќе си поминеме, можеше и ти да бидеш дел од тоа, АМА како и секогаш најде причина тоа да не успее.

Уште па вика проблем ли е 1дно столче на 8ми Март????? Кај живееш ти Мианке, свесна ли си во моментов какво прашање постави???

Не ми се верува дека возрасен човек може вака несериозно да се однесува. Рековме да се пријават САМО оние што сериозно мислат да дојдат!

Ти нешто си играш градинка со нас или што е проблемот????

< Поракaта ја уредил Beatris RR -- 8.3.2013 12:19:47 >


_____________________________

Whatever you are feeling is a perfect reflection of what is in the process of BECOMING...

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 220
   RE: 8ми Март
8.3.2013 12:23:18   
Natuska85

ИЗВОРНА ПОРАКА: miana

Problem e edno stolce???
Ok,neaproblemdrugarki,ne si baram jas backup..Ubavo pominete si !!!!


Знаев од почеток,како секогаш нели ??? И јас се дружам ептен со кумата моја, која бтв е член на РР и пишува од време на време, и сакав да ја викнам со нас, ама па си имаше список на форумот долго време и секој кој сака и може да дојде си се пријави самоволно. Така да на сила никој не тераме....

_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 221
   RE: 8ми Март
8.3.2013 12:30:20   
Elce
:) Женски,бидејки и мене лично не ме познавате,Luci RR ми прати покана на фб,па ќе ме препознае,исто Natuska 85 i Beatris сте ми пријателки на фб.Ќе ве чекам во 21 часот пред Окарина.

Среќен 8-ми Март на сите жени.Останете расположени...

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 222
   RE: 8ми Март
8.3.2013 12:36:22   
AnnaMolly RR
Елче, прати ми и мене покана на ФБ ако сакаш, јас сум Irina Dombi.

_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот Elce)
Непосредна врска до пораките: 223
   RE: 8ми Март
8.3.2013 12:37:04   
Beatris
user posted image user posted image user posted image E ова ти се вика дружељубив дух! Елче со нетрпение чекаме да те запознаеме!

_____________________________

Whatever you are feeling is a perfect reflection of what is in the process of BECOMING...

(Одговор на членот Elce)
Непосредна врска до пораките: 224
   RE: 8ми Март
8.3.2013 12:42:18   
Gardenia
Кога се сака нешто се бара начин, кога не се сака се бара изговор user posted image ,како и да е убаво да си поминете вечер женички,не се ни сомневам дека ќе ви биде забавно user posted image

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 225
Страница:   <<   < Претходна страница  7 8 [9] 10 11   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  7 8 [9] 10 11   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?