|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

АКТУЕЛНО

Да и помогнеме на Дарија Калиновска

Автор: Редакција Рингераја | 28.1.2012
image

Добредојдена е секоја помош од хуманите луѓе!

image

Тимот на Рингераја честита за убавиот гест на хуманост, кој го направи компанијата Демакс Нова, со донација на Витамински додатоци во исхраната за дечињата без родителска грижа од домот „11 Октомври“

АКТУЕЛНО

Да и помогнеме на Наташа Пановска

Автор: Дану Филантропија ЈИЕ | 18.5.2011
image

...затоа што животот е бесценет!

РИНГЕРАЈА ВО МЕДИУМИТЕ

Хуманоста на Рингераја на МТВ

Автор: Редакција Рингераја | 29.12.2010
image

На Утринската програма на Македонска Телевизија преку кратко видео е доловена атмосферата на акцијата од младите за младите - Рингераја дружење, микс на игра, забава и хуманост.

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

имиња
macka

кое име ви се допаѓа повеќе

дејан (11%)

ненад (15%)

давид (74%)


Број на сите гласови: 137

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!