|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  5 6 [7] 8 9   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Што ни беше муабетот?
6.10.2011 23:35:16   
Bogdancanka
Natuska aj nemoj samo limonada da nudis, daj nesto i za kasnuvanje crevata mi sviratuser posted image user posted image user posted image luge uzas apetit imam kako voluser posted image

_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 151
   RE: Што ни беше муабетот?
6.10.2011 23:39:47   
Natuska85
Оливиа мила оти долга непроспиенаuser posted image .Богданчанка извини ама на диета сумuser posted image user posted image user posted image .Мислам се трудам деuser posted image .Ама ако частиш нешто вака виртуелно може и ќе ја рушам за моменатuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 152
   RE: Што ни беше муабетот?
6.10.2011 23:40:10   
Olivia
user posted image
Jas vecerva spijam(t.e. neznam dali ke zaspijam voopsto) kaj moite , mm go ostaviv da uziva vo pekolot tamuuser posted image !
eve zeni po edna palacinka pred spienje


_____________________________

"Trust takes years to build , only seconds to break , and forever to repair"

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 153
   RE: Што ни беше муабетот?
6.10.2011 23:43:29   
Natuska85
леллеле почнаа со јадењееее,одам јас на спиење пред да тргнат ептен да ми гргорат цревата и да треба да свртам од кај кујна пред спалнаuser posted image  

_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот Olivia)
Непосредна врска до пораките: 154
   RE: Што ни беше муабетот?
6.10.2011 23:43:47   
Bogdancanka
mmmmmmmmm bravo olivia a samo po ednauser posted image Natuska ajde zaboravi na dietata posluzi se i baraj repete ako ne za tebe za mene ke bideuser posted image user posted image user posted image

< Поракaта ја уредил Bogdancanka RR -- 6.10.2011 23:44:30 >


_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот Olivia)
Непосредна врска до пораките: 155
   RE: Што ни беше муабетот?
7.10.2011 9:49:36   
Annet
Dobro utro i od mene.Neznam kade da go napisam ova sto sakam da go kazam pa zemav tuka da go napisam.
Znaci vaka:
Mnogu golema blagodarnost do RINGERAJA,eve denes ni stasa podarokot za trudnici vo mesec Avgust,dobivme bebi tablicka i kozmetika na Baby nova i uste nekoi drugi raboti mnogu ubavi.Mnogu ne napravivte srekni i radozni i ni go razubavivte denot.
Vi blagodaram mnogu pozdrav za site;-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

(Одговор на членот Martins mom)
Непосредна врска до пораките: 156
   RE: Што ни беше муабетот?
7.10.2011 9:56:58   
penelopa
Честитки Аннет со убаво се да си користитеuser posted image user posted image user posted image
Ајде сега ставај по едно кафенце јас уште неможам да се расонам а станата сум од 07.30user posted image


_____________________________

"When planning for a year, plant corn. When planning for a decade, plant trees. When planning for life, train and educate people."- Kuan Tzu

(Одговор на членот Annet)
Непосредна врска до пораките: 157
   RE: Што ни беше муабетот?
7.10.2011 10:46:48   
temjana
добро утро жеМскииииuser posted image јас да ве почастам ама не ми оди ова со фоткиве инаку ве частам коктел секс он дхе бичuser posted image Вцера го положив најтешкиот испит од 2000страни и ми падна камен од срцето. Од сега полесно ќе дишамuser posted image

(Одговор на членот penelopa)
Непосредна врска до пораките: 158
   RE: Што ни беше муабетот?
7.10.2011 10:47:54   
arh_diz
user posted image user posted image user posted image temjana navistina imas povod za catenje

_____________________________

Биди тоа што си

(Одговор на членот temjana)
Непосредна врска до пораките: 159
   RE: Што ни беше муабетот?
7.10.2011 10:52:05   
Annet
castam kafe ama neznam kako da stavm slika hahahahhahaha ajde napijte se edno od mene a jas da vidam kako se stavaat sliki;-))))))))))))))))))))))

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 160
   RE: Што ни беше муабетот?
7.10.2011 11:00:00   
AnnaMolly RR
Браво, темјана! И треба да се части за тоа. Анет, со здравје да си ги користи Ива подароците од Рингераја!
Еве јас ќе сварам по едно кафе и ќе послужам појадок за тие што не сте јаделе.
Јас сум на диета и еве што ќе јадам денес додека сум на работа. Кој сака нека ми се придружи.user posted image
user posted image

user posted image





_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 161
   RE: Што ни беше муабетот?
7.10.2011 11:05:31   
AnnaMolly RR


user posted image

Се извинувам, заборавив кафе да ставам user posted image


_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 162
   RE: Што ни беше муабетот?
7.10.2011 11:44:44   
temjana
тууу бе ама сте фрлени на здрава исхрана, а јас па алкохол од сабајле ви нудам user posted image Благодарам на честитките па кажете кога сте слободни да ве почастам во живо напокон

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 163
   RE: Што ни беше муабетот?
7.10.2011 11:58:36   
Felly RR
Temjana, честитки за испитот. Еве јас ќе почастам коктелче, па кој сака нека си земе.
user posted image


_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот temjana)
Непосредна врска до пораките: 164
   RE: Што ни беше муабетот?
7.10.2011 16:22:11   
Annet
user posted image

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 165
   RE: Што ни беше муабетот?
7.10.2011 19:01:20   
Annet
mi uspeaaaa ajde poveleteeeee;-))

(Одговор на членот Annet)
Непосредна врска до пораките: 166
   RE: Што ни беше муабетот?
7.10.2011 19:21:50   
temjana
user posted image user posted image user posted image Fala Annet sega taman da se rasonam malku pred da izlezam

(Одговор на членот Annet)
Непосредна врска до пораките: 167
   RE: Што ни беше муабетот?
7.10.2011 19:23:01   
Maca25
Jeee Кафе!!! Ми се пиеше многу! Фала Анет!  user posted image
Ми се спие ми се плаче....детево нешто нервозно, кенкаво....амам више user posted image вчера повраќаше, денес пролив, утре не знам што не чека!


_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Annet)
Непосредна врска до пораките: 168
   RE: Што ни беше муабетот?
7.10.2011 19:28:41   
Maca25
Јас како би си легналаааа! Само се молам детево да не посака да шетаме user posted image никаде не ми се оди, ништо не ми се прави. А со мм се договаравме да одиме на Виноскоп, ама изгледа ништо.

Темјана ти каде ќе шеташ?


< Поракaта ја уредил Maca RR -- 7.10.2011 19:29:07 >


_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 169
   RE: Што ни беше муабетот?
7.10.2011 19:39:22   
Џесика
Еј има виноскоп? Јас сум во почетна депресија, може добро ќе ми дојде малку прошетка, е сеа детето што мора да во носам со мене, тоа е друга работаuser posted image

_____________________________

Жената по природа е АНГЕЛ, но ако и ги скршат крилата таа лесно ќе научи да лета на метла!!!

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 170
   RE: Што ни беше муабетот?
7.10.2011 19:57:28   
Maca25
Има, почна пред два дена. Фино беше завчера кога бев јас. Ајде утре вечер една собиранка да направиме на виноскоп?! Нормално без деца и мажи user posted image

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Џесика)
Непосредна врска до пораките: 171
   RE: Што ни беше муабетот?
8.10.2011 22:46:42   
temjana
јас вчера ја имав најубавата вечер. Со мојата најдобра другарка и старосватица ја славевме нејзината магистрска одбрана. И таман ми тргна винцето и убавото мезе ни ја соопштија најубавата вест дека е труднаааааааuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Скокав рипав и вриштев иако му рече на мм да ми ја затне устатаuser posted image бидејќи знеше како ќе реаѓирамuser posted image Денеска цел ден го поминавме заедно кај мене и си ја лигавев и готвев и правев овошни салати, спремив еден куп бебешки алишта и се лигавевме заедно дветеuser posted image Ја обожавам и ќе станам тетааааuser posted image user posted image

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 172
   RE: Што ни беше муабетот?
8.10.2011 22:55:23   
Maca25
Честитооо!!! Да си има лесна бременост и да си донесе на свет мал ангел!! Па ајде и кај тебе побрзо! user posted image

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот temjana)
Непосредна врска до пораките: 173
   RE: Што ни беше муабетот?
8.10.2011 23:23:32   
temjana
фала Мацо ќе биде и кај мене, сега ангелот на тета си го чекаме и неможам да спијам од радостии, ах какво неверојатно чувство е....

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 174
   RE: Што ни беше муабетот?
9.10.2011 1:29:05   
Viktori
Честито на старосватицата! И ти да си дочекаш што поскоро, па сите заедно тука да рипаме! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Danger! Ha! I laugh in the face of danger. Ha, ha, ha, ha ...
Мај нејм ис лукс. Жито лукс.





(Одговор на членот temjana)
Непосредна врска до пораките: 175
Страница:   <<   < Претходна страница  5 6 [7] 8 9   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  5 6 [7] 8 9   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Цуцла.
пеперутка16

До кога вашето дете имало цуцла?