|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Златно славејче  
[Страница: 2 3 ]
72 profesorica 28494 21.11., 18.21
mommy_angels RR
 
Кои игри ги играте со децата?  
[Страница: 2 ]
42 Julie1 18621 3.3., 08.56
Novum
Печати од компир   11 mami 13851 20.11., 13.09
marchi
Едукативни игри  
[Страница: 2 ]
32 mis. 32762 20.11., 13.05
marchi
Сложувалки   11 vezilka RR 11451 20.11., 13.00
marchi
Игри за на отворено   5 vezilka RR 10443 25.6., 13.58
Felly RR
Броенки   14 bilbilce 20734 25.3., 13.48
Melanija RR
Песнички и броенки  
[Страница: 2 3 4 ]
82 nina 95458 25.3., 12.44
AneLav RR
Игри со карти   4 Felly RR 24573 31.1., 14.29
mamicki
Детски песнички од фестивали   22 srnicka 14619 30.11., 20.05
caciana
Приспивни песнички  
[Страница: 2 ]
35 Lara2224 29698 25.11., 21.49
Ki4iko
Книги за деца  
[Страница: 2 3 4 5 ]
121 zami 53536 28.9., 13.51
Snowhite RR
Цртежи   12 Maca25 13630 3.5., 12.19
bucko mal RR
Оригами   15 ripce 30603 29.11., 10.50
Mihaela 2010
Песнички за Божиќ и Нова година  
[Страница: 2 ]
36 Maca25 67261 19.12., 11.04
Twins
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

Meso
Bilence2

Kakvo meso sakate poveke da jadete

Svinsko (27%)

Pilesko (37%)

Junesko (0%)

Telesko (14%)

Jagnesko (4%)

Riba (19%)


Број на сите гласови: 81

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!