|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2 3 4   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Колку првачиња имаме на Рингераја?  
[Страница: 2 3 ]
72 Палешка РР 33539 3.9., 22.02
Defne90 RR
Предупредуваме: Униформи во училиштата  
[Страница: 2 ]
39 vezilka RR 17626 12.8., 11.43
Палешка РР
Предупредуваме: Новата Кембриџ програма, подобра од предходната, или не?  
[Страница: 2 ]
34 vezilka RR 22046 12.9., 19.24
niki
Предупредуваме: Впечатоци од училишните денови   23 Snowhite RR 23011 12.9., 18.58
niki
Предупредуваме: Дневен престој за училишни деца   16 Snowhite RR 17255 9.9., 19.23
niki
Предупредуваме: Училишен прибор  
[Страница: 2 ]
37 Felly RR 20597 3.9., 11.59
Snowhite RR
Предупредуваме: Во кое училиште учи вашето дете и дали сте задоволни?  
[Страница: 2 ]
48 Јасминка 29507 18.10., 23.46
suzeto
 
Промена на основно училиште во 7мо одделение.   0 LunaSyrene 6214 8.11., 21.24
LunaSyrene
Како го одбележувате тргнувањето на детето во прво одделение?   17 Snowhite RR 12855 25.8., 16.08
Hopeful RR
Упис во основно училиште  
[Страница: 2 3 ]
54 JovanaJ 35360 25.5., 15.33
vezilka RR
Застапеност на едукативни центри во Скопје   1 botka 13475 25.5., 13.06
vezilka RR
Детски летни курсеви   0 kalabuga 13116 22.4., 15.22
kalabuga
Приредба во градинка или училиште  
[Страница: 2 ]
30 miana 19371 24.3., 09.58
Neurotoxin RR
Училишни натпревари   1 Snowhite RR 12847 6.3., 08.26
deluxe
Вон школски(градински) активности  
[Страница: 2 ]
40 zami 20326 22.2., 17.56
mommy_angels RR
Напредување во висина и тежина  
[Страница: 2 3 4 5 ]
122 mis. 50833 9.1., 16.18
lukajana RR
Исхраната на децата во училиштата   15 niki 12722 30.12., 21.49
lukajana RR
Што учат нашите деца?   5 vezilka RR 10336 22.10., 23.43
MamaKiki
Дали вашето дете знаеше да чита пред да тргне во I одделение?   22 mosa 17162 22.10., 21.04
sandriana RR
Совети за брзо и ефективно учење   14 niki 23503 20.10., 17.18
lukajana RR
E-книги за основно образование   8 niki 19900 20.7., 13.35
Felly RR
Лоши навики  
[Страница: 2 ]
36 mis. 17259 4.12., 12.49
miana
Пишување на песнички во училиште   0 caciana 11395 1.12., 21.22
caciana
Добри манири на децата   21 Snowhite RR 12668 1.12., 21.15
caciana
Нутриционист во градинка , дали сте за или против?   9 caciana 10738 1.12., 11.26
Melanija RR
Страница:   [1] 2 3 4   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2 3 4   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

Женско име
Sofijaa

Кое име е поубаво?

Лаура (14%)

Луција (15%)

Леона (61%)

Лусија (11%)


Број на сите гласови: 161

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!