|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Златно славејче  
[Страница: 2 3 ]
72 profesorica 29377 21.11., 18.21
mommy_angels RR
 
Кои игри ги играте со децата?  
[Страница: 2 ]
42 Julie1 19110 3.3., 08.56
Novum
Печати од компир   11 mami 14277 20.11., 13.09
marchi
Едукативни игри  
[Страница: 2 ]
32 mis. 33320 20.11., 13.05
marchi
Сложувалки   11 vezilka RR 11857 20.11., 13.00
marchi
Игри за на отворено   5 vezilka RR 10803 25.6., 13.58
Felly RR
Броенки   14 bilbilce 21375 25.3., 13.48
Melanija RR
Песнички и броенки  
[Страница: 2 3 4 ]
82 nina 97155 25.3., 12.44
AneLav RR
Игри со карти   4 Felly RR 25373 31.1., 14.29
mamicki
Детски песнички од фестивали   22 srnicka 15029 30.11., 20.05
caciana
Приспивни песнички  
[Страница: 2 ]
35 Lara2224 30293 25.11., 21.49
Ki4iko
Книги за деца  
[Страница: 2 3 4 5 ]
121 zami 54644 28.9., 13.51
Snowhite RR
Цртежи   12 Maca25 13907 3.5., 12.19
bucko mal RR
Оригами   15 ripce 31001 29.11., 10.50
Mihaela 2010
Песнички за Божиќ и Нова година  
[Страница: 2 ]
36 Maca25 67835 19.12., 11.04
Twins
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

Кое име вие се допаѓа најмногу ?
kikus02

Кое име вие се допаѓа најмногу ?

Атанас (5%)

Матео (24%)

Лука (27%)

Никола (29%)

Павел (8%)

Димитар (8%)


Број на сите гласови: 132

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!