|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Април е толку убав месец за пречек на нов живот на светот. Дождот го расчистува студот од минатите денови, а цвеќињата ѕиркаат со главите од почвата, инсинуираат шарени денови пред нас

ПОРОДУВАЊЕ

24 моќни фотографии со лузни од царски рез

Автор: Редакција Рингераја | 8.4.2021
image

Април е месец на подигнување на свесноста за царски рез. „Сите ние сме мајки - не е важно како ги донесовме нашите бебиња на свет“

image

Нека сите светла се изгаснат, а небото нека го осветли оваа ЅВЕЗДА НА АПРИЛ

image

Нека сите светла се изгаснат, а небото нека го осветли оваа ЅВЕЗДА НА АПРИЛ

АКТУЕЛНО

Април-месец на аутизмот 2014 година

Автор: Во мојот свет | 1.4.2014
image

Здружението ВО МОЈОТ СВЕТ традиционално и оваа, трета година по ред ја покренува веќе познатата кампања под името „Еден свет за сите“ инспирирана од 2-ри Април Меѓународниот ден на аутизмот

image

Дознајте кои се среќните добитници за пакетот подароци за родилки и нивните новороденчиња за Мај 2011.

РР ПАКЕТ ПОДАРОЦИ

Родилки и новороденчиња: Април 2011

Автор: Редакција Рингераја | 31.3.2011
image

Погледнете ја содржината на пакетот со подароци за семејствата и нивните новороденчиња и прочитајте како да станете среќен добитник на еден од нив!

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Кое е поубаво !!!! :)
Jasy

Иако навидум се "исти", но сепак постои некоја разлика дали Влатко или Владимир. Со мм имаме дилема тој сака Влатко, а јас сакам Владимир. Па да видам што мислите вие кое според вас е поубаво и позвучно.

Влатко (36%)

Владимир (64%)


Број на сите гласови: 177

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!