|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Доколку очекувавте дека ќе ги наведеме работите што можат да се купат во продавница, згрешивте. Најдобрите подароци не можат да се купат

image

Денес е најцрвениот, најсрцкастиот, најмагичниот ден, Денот на вљубените, денот на љубовта, чоколадцата, виното и розите. Дали и вие се подготвувате за овој убав ден? Како се подготвуваат во светот?

АКТУЕЛНО

Богат вкус, многу награди

Автор: Паскалин | 7.7.2015
image

Нова наградна игра на кафе Pascalin!

НАГРАДНА ИГРА

Добитници на Лино&Маја награди - среда

Автор: Редакција Рингераја | 2.4.2015
image

Третиот натпреварувачки ден помина одлично! Имаме 3 добитници на пакет подароци од Лино. Погледнете кои се тие

image

Празникот на вљубените, кој со секоја измината година го празнуваме се повеќе е уште еден повод да се насмееме во февруари

image

Вашите најубави желби за Новата Година ги разубавуваа страниците на Рингераја за време на најубавите празници. Самите вие ги избравте најдобрите десет. Кои се добитници на подароци од Sunday?

ЗАНИМЛИВОСТИ

Следете во живо: Каде е Дедо Мраз?

Автор: Редакција Рингераја | 25.12.2014
image

Следете од вашиот дом до каде стигнал Дедо Мраз со подароците

image

Новогодишната светлина нека ви го донесе патот до среќата, успехот и здравјето! Нека го стопи злото во добро, а сонот го претвори во стварност. Израдувајте ги другите, израдувајте се себе, со подароци од Sunday и Рингераја.мк!

image

Најактивните форумџии на Рингераја.мк во периодот од 10.ноември - 11.декември добиваат пакет производи од Саносан

image

Дедо Мраз е добар и дарежлив, тој ги исполнува сите соништа. Затоа децата треба да ја ослободат фантазијата и да посакаат убав подарок. Обично желбите на децата се под влијание од она што го виделе во излозите, рекламите во списанијата и на ТВ

СТРАНА 1 ОД 4


Анкета

Veruvate li vo bajacki
bebence1

veruvate li vo bajcki,protiv uroci islicno

da (63%)

ne (37%)


Број на сите гласови: 19

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!