|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

СЕМЕЈНО ЗДРАВЈЕ

Мрачните тајни на сувото овошје

Автор: Редакција Рингераја | 13.8.2019
image

Прашањето е: Колку од овие производи се навистина здрави и природни, ако стојат на полиците повеќе месеци, па и години?

МОДА

Освежете ги вашите стари обувки

Автор: www.getlokal.mk | 29.9.2014
image

Дали често ви се случува обувките од мината година оваа да не ви допаѓаат многу? Модата постојано се менува и секоја година се наметнуваат различни трендови кои не можеме да ги следиме. Но, затоа постојат проектите - направи сам

МОДА

Интересни детали на костимите за капење-Лето 2013

Автор: Редакција Рингераја | 26.6.2013
image

Цветчиња, камчиња, брошеви, транспарентни материјали, се само дел од модното шоу кое ова лето ќе се прикажува на плажа.

МОДА

Детска мода, Лето 2013

Автор: Редакција Рингераја | 25.6.2013
image

Модната марка Dolce & Gabbana не создава облека само за возрасните, туку и за младите госпоѓици и господа. Новата колекција на детски алишта и додатоци е наречена Bambino. Погледнете што е во мода ова лето

СЕМЕЈНО ЗДРАВЈЕ

Обоени бонбони? Не благодарам!

Автор: Редакција Рингераја | 28.2.2013
image

Дали некогаш сте му купиле на Вашето дете бонбони како на сликата? Ако одговорот е да, дали сте се обиделе некогаш да ги ставите во топла вода? Погледнете што ќе добиете тогаш!

ВРЕМЕ ЗА БЕБЕТО

Облекување на бебето

Автор: Редакција Рингераја | 11.1.2011
image

Облеката и додатоците за бебињата се толку атрактивни и Вашето бебе може да изгледа толку убаво во нив, што едвај се воздржувате да не ја купите целата продавница.

СТРАНА 1 ОД 1