|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

ВИДЕА

Скриена камера: Близнаци го надмудрија татко си!

Автор: Редакција Рингераја | 24.3.2015
image

Снимката која ќе ја видите е изненадувачка и пресмешна! Снимено е што се случува кога таткото ќе влезе во собата, во која близнаците наводно спијат. Реагираат толку брзо, што ќе го разубават вашиот ден

ВИДЕА

Урнебесно:Скриена камера во собата на близнаци

Автор: Редакција Рингераја | 26.8.2014
image

Една мајка постави скриена камера во собата на нејзините близнаци. Погледнете што сними камерата

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Работа.
пеперутка16

Кога почнавте да работите по породувањето?