|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Ѕвезда на бебе календар за 2020 година - АПРИЛ

Автор: Редакција Рингераја | 11.12.2019
image

Нека сите светла се изгаснат, а небото нека го осветли оваа ЅВЕЗДА НА АПРИЛ

Ѕвезда на бебе календар за 2020 година - МАРТ

Автор: Редакција Рингераја | 10.12.2019
image

Оваа вечер нека свети најсилно, бидејќи блеснува ѕвездата за месец МАРТ

Ѕвезда на бебе календар за 2020 година - ФЕВРУАРИ

Автор: Редакција Рингераја | 9.12.2019
image

Дојде моментот да блесне и втората ѕвезда на небото на Рингераја, ѕвездата на месец ФЕВРУАРИ

Ѕвезда на бебе календар за 2020 година - ЈАНУАРИ

Автор: Редакција Рингераја | 8.12.2019
image

Конечно дојде моментот да ја прогласиме првата ѕвезда за календарот на Johnson's за 2020 година - ЅВЕЗДАТА НА ЈАНУАРИ

100 ѕвезди на Johnson`s бебе календар за 2020!

Автор: Редакција Рингераја | 5.12.2019
image

Ѕвездениот сјај на нашите блескави дечиња го осветлува небото на Рингераја! Не една или две, туку 1170 ѕвезди! Пред нас се фотографии на 100 дечиња со најголем број на гласови кои ги дадовте вие во "Ѕвезда на бебе календар за 2020 година"

Ведрана Рудан со поддршка на Северина

Автор: Редакција Рингераја | 4.12.2019
image

Северина доби огромна поддршка по судската одлука нејзиниот син Александар да живее со неговиот татко Милан Поповиќ. Меѓу многуте пораки упатени до популарната пејачка, се истакна писмото на хрватската писателка Ведрана Рудан

Тајната на убавината на Мерлин Монро

Автор: Редакција Рингераја | 2.12.2019
image

Производот кој Мерилин Монро го користела за совршено мазна кожа веќе го имате во својот дом

Како до мирен сон за бебињата и мајките?

Автор: Редакција Рингераја | 2.12.2019
image

Кај младото доенче најчестата причина за вознемиреност и плач се инфантилните колики кои се јавуваат при крајот на првиот месец од животот и траат вообичаено до крајот на четвртиот месец

Антибиотик со пробиотик - за и против

Автор: Редакција Рингераја | 29.11.2019
image

Една од се поактуелните теми не само помеѓу здравствената, туку и пошироката јавност е употребата на пробиотици

Трикови како да јадете помалку

Автор: Редакција Рингераја | 26.11.2019
image

Експеритите тврдат дека надворешните влијанија се многу важни за количината на храна којашто ја внесуваме

СТРАНА 1 ОД 401


Анкета

/
Jana9

Dali pievte folna kiselina?

Da (100%)

Ne (0%)


Број на сите гласови: 2

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!