|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Трудничкото стомаче на Хурем

Автор: Редакција Рингераја | 1.9.2013
image

Мерием Узерли, актерката која го толкува ликот на Хурем во серијата Сулејман Величенствениот го покажа своето стомаче со што ги потврди гласините дека е бремена

Фото: Веднаш по раѓањето подаде раце кон мајката!

Автор: Редакција Рингераја | 11.8.2013
image

Неверојатно! Само неколку секунди по раѓањето бебето ги рашири рацете кон мајката

Фото: Стомачето на Елена Велевска

Автор: Редакција Рингераја | 27.5.2013
image

Пејачката Елена Велевска, иако е во осмиот месец од бременоста, не ја запоставува својата кариера. Деновиве направи фото сесија за „ЕВ продукција“ во Охрид

Фото: Анабела со огромен стомак!

Автор: Редакција Рингераја | 16.4.2013
image

Пејачката Анабела Буква при посетата на својот пријател и музички соработник Мирко Гарвиќ, се фотографирала во комотен фустан. „Пристигна мојата дебела“, пишува под заедничката слика

Ким Кардашијан го покажа голо трудничкото стомаче!

Автор: Редакција Рингераја | 7.4.2013
image

Реалити ѕвездата објави слика на Твитер со едноставна фраза - Бебешка љубов. Погледнете го "на голо" стомачето на Ким Кардашијан

Ќе родам момче или девојче?

Автор: Редакција Рингераја | 18.2.2013
image

Не можете да дочекате да дознаете дали носите момче или девојче? Можеби ќе Ви делува чудно, но може да се забавувате додека чекате. Еве неколку смешни начини да проверите дали собата да ја обоите во плаво, или розево

Фотографии: Убавината на породувањето

Автор: Редакција Рингераја | 5.2.2013
image

Раѓањето е преубав момент во животот! Еве и доказ!

Шакира - бремена и гола!

Автор: Редакција Рингераја | 16.1.2013
image

Фудбалерот Пике на својот Facebook профил објави фотографија на атрактивната Шакира - бремена и гола!

Свечени фустани за трудници

Автор: Редакција Рингераја | 30.1.2012
image

Да се избере фустан за свечена пригода не е воопшто лесно. Дополнителен проблем е ако сте во благословена состојба. А кога ќе помислиме дека треба да лутаме низ градот за да најдеме свечен фустан...уф, тешка задача. Ви нудиме решение

СТРАНА 6 ОД 6


Анкета

слободен живот
daki

дали повеќе сакате да живеете со свек/свекрва или сами па да не се мислите за гужвите кога тие сакаат да ги ќуваат и другите внуци а вие трпите и нервирате СЕКАКО?

да живееме сами (91%)

со свек и свекрва (5%)

си бегам кога ќе дојде ситуација на чување (2%)

седам и нервирам (2%)

помагам ами како (2%)

коментар (0%)


Број на сите гласови: 128

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!