|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

НОВО на Рингераја: Убавина и мода

Редакција Рингераја, 20.12.2010
Рубрика Убавина и Мода на семејниот портал Рингераја.мк

image
/11


Секоја жена сака да изгледа убаво и привлечно, и да ги следи модните трендови. Рубриката „Убавина и Мода“ со своите содржини Ви нуди уникатен пристап до сите новости, информации, совети и прашања поврзани со модата и убавината како за Вас така и за Вашето дете. Се третираат теми од различен аспект: здравје, убавина, нега на лице и тело, шминка, фризури, модни совети. Оваа рубрика е поделена во повеќе категории: Жена, Трудница, Дете, Живеј со стил, Шопинг, Невеста.

 

Рубриката „Убавина и Мода“, ќе овозможи да се споделат квалитетни информации за се што е потребно една жена, трудница, невеста да знае, за да се чувствува и да изгледа убаво. На брз и едноставен начин корисниците ќе можат да дојдат до информации, совети и новитети поврзано со убавината и модата.

 

Се надеваме дека оваа рубрика ќе биде интересна за читање како за мајките, така и за девојките - идни невести и мајки.

 

Рингераја тимот Ви посакува со уживање да ги следите содржините на рубриката „Убавина и Мода“ кои ќе бидат континуирано надоградувани и проширувани.

 

Ваша Рингераја.мк

Соработка со Рингераја
Отворени сме за соработка, доколку сте заинтересирани Ве повикуваме да не исконтактирате.
2
Контактирајте не
Сакате посебна понуда за огласување наменета за Вашата компанија, сакате да испратите текст за објавување до нашата Реда...
2
Зошто да се огласувате на Рингераја
10 ДОБРИ ПРИЧИНИ ЗОШТО ДА СЕ ОГЛАСУВАТЕ НА ИНТЕРНЕТ МЕДИУМОТ РИНГЕРАЈА.МК
2
Рингераја времеплов
По што ќе ја паметиме годината која изминува?
2


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

kolku vreme go doevte?
nataly_13215

kolku vreme go doevte vaset_o bebe?

1.do 3 meseci (12%)

2. od 3 do 6 meseci (11%)

3.6-9 meseci (10%)

4.od 9 meseci do 12 meseci (18%)

4.poveke od 12 meseci (38%)

ne go doev bebeto (11%)


Број на сите гласови: 72

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!