|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој

Опис на форумотТемиОбјавувањаПоследна објаваМодератори
[Партнерство]
Свадби, крштевки, годишници ... 
Облека, додатоци, покани, ресторани, музика... се што ви треба за важни настани
723135 RE: Како да се облечете кога ..
17.10.2016 17:30:00
Snow Angel
 
RR team , Defne90 RR , scared RR   
Семејство и партнерски односи 
Како да се решат проблемите кои настануваат со доаѓање на нов член? Како да се избегне мешањето на свекрвата и мајката?
24311246 RE: Како се согласувате со ро ..
11.2.2018 13:49:54
bojana2014
 
RR team , Defne90 RR , scared RR   
Сексуалност 
Проблеми, нови, интересни идеи, табуа, сигурност и здравје
1835386 RE: Ромска традиција - „невин ..
3.10.2018 18:26:38
Selma Adem
 
RR team , Defne90 RR , scared RR   
Семејно законодавство 
Дали ги познавате своите права? Мислите ли дека сте добро упатени? Какви се вашите искуства во врска со …
21864 RE: Кoга мајката губи старате ..
2.10.2018 9:19:51
Selma Adem
 
RR team , Defne90 RR , scared RR   
Финансиски дилеми околу родителство 
Колку е "скапо" детето? Како да се погрижиш за финансиската сигурност на семејството, штедење за школување ...
213347 RE: Trudnicko boleduvanje ..
30.9.2015 23:55:57
lukajana RR
 
RR team , Defne90 RR , scared RR   
Во прегратка на тагата 
Смрт или болест на детето - утеха и помош во најтешките моменти
23840 RE: 15 ти Октомври-Ден на пре ..
15.10.2016 15:37:57
mommy_angels RR
 
RR team , Defne90 RR , scared RR   
Татин форум 
Кога ќе проговорат татковците – како машките ја доживуваат бременоста и раѓањето, зошто после раѓањето се е подруго …
391374 RE: Слики на татичко со своет ..
14.6.2016 10:41:13
sandriana RR
 
RR team , Defne90 RR , scared RR   

Оди на:
Анкета

rodendeni
LIUBICAdoma so najbliski sabe se frla parata (35%)

igroteki (50%)

kafani (6%)

da muse kupi nesto na deteto okolku da se trosat pari za gosti (9%)


Број на сите гласови: 66

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!