|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2 3   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: [FAQ] ПОТРАГА - биолошки родители  
[Страница: 2 3 4 ]
85 agnes77 35429 21.2., 03.48
Marko Ivanovic
Предупредуваме: Успешна приказна  
[Страница: 2 ]
29 agnes77 13222 1.11., 13.09
Hopeful
Предупредуваме: Информации за посвојување!   16 Julie1 12272 13.3., 20.41
Lacrymosa
Предупредуваме: Посвојување - АЛАРМ! - Колку кошта едно дете?  
[Страница: 2 ]
48 agnes77 14026 4.11., 17.51
bubica78
Предупредуваме: Медиумски натписи во врска со посвојување во РМ   10 Viktori 11235 8.9., 10.12
Octavia RR
Предупредуваме: Проблеми со носење и имплементирање на закони, правилници итн   2 Viktori 8022 1.4., 22.18
виктори
 
Посвојување на дете  
[Страница: 2 3 4 ]
76 nina 27237 21.8., 15.28
kapina
Посвојување -music&video   21 agnes77 11174 28.6., 00.31
Melanija RR
Агнес ги очекува близнаците!  
[Страница: 2 3 4 ... 28 29 30 ]
730 agnes77 66891 6.2., 12.13
Melanija RR
Згрижувачко семејство   8 mother 29 8658 14.3., 09.14
babyhope
[Анкета] Колку старо дете би сакале да посвоите?   15 agnes77 8805 1.12., 15.56
Mihaela 2010
За осум бебиња се тепаат 453 двојки   5 agnes77 8079 8.8., 13.44
Mihaela 2010
Договор за меѓудржавни посвојувања   5 agnes77 9190 25.6., 09.48
agnes77
Отворено посвојување   2 agnes77 8593 27.3., 12.29
agnes77
Посвојување- список:)))  
[Страница: 2 ]
29 agnes77 12520 5.3., 09.58
agnes77
Опра има полусестра   0 agnes77 7772 1.2., 19.36
agnes77
"Ги правеле со посебни потреби за да ги посвојат странци?"   6 agnes77 7814 28.1., 22.36
suzeto
[Анкета] Дали треба да се плати за да се посвои дете во Македонија?   18 agnes77 9508 15.1., 11.15
виктори
Чекање за посвојување   0 agnes77 8256 12.1., 22.53
agnes77
Премиерот Груевски го посети Домот ...   11 agnes77 8033 30.12., 17.04
agnes77
Познати родители   8 agnes77 8433 1.12., 17.57
agnes77
[Анкета] Дали би посвоиле дете?   22 agnes77 8786 23.11., 13.45
milijana
Посвојување - како да се соочите со неуспехот   1 agnes77 8082 18.11., 14.00
Палешка
Работи за посвојувањето кои треба да ги знае секое дете   9 agnes77 10720 18.11., 13.16
Палешка
Одлука за посвојување   11 agnes77 8475 18.11., 11.50
milijana
Страница:   [1] 2 3   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2 3   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

Име
Jana9

Име

Марија (17%)

Елена (0%)

Срна (33%)

Мартина (0%)

Софија (17%)

Ема (33%)


Број на сите гласови: 6

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!