|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Говор на детето  
[Страница: 2 3 4 ... 8 9 10 ]
234 mamica 68981 30.8., 13.29
Палешка РР
Предупредуваме: Стручни совети од педагог Наташа Ристеска Тодоровска   18 Felly RR 13715 23.11., 12.55
leona1
Предупредуваме: Децата како јазични иноватори  
[Страница: 2 3 4 ... 11 12 13 ]
311 Боцко 40018 20.12., 12.42
marchi
Предупредуваме: Фази кај децата  
[Страница: 2 3 4 ... 11 12 13 ]
300 Еца 72613 17.12., 12.29
marchi
 
Детски психолог  
[Страница: 2 3 ]
61 blue_blue 60960 26.10., 08.30
Палешка РР
Сипаници  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 9 ]
216 mis. 98560 25.12., 10.38
niki
Воспитување на детето  
[Страница: 2 3 4 ]
96 Еца 25999 3.9., 12.13
marchi
Педофилија  
[Страница: 2 3 4 ]
87 mami 17321 1.8., 15.20
Hopeful RR
Комуникација родител - дете   3 marchi 7248 28.7., 15.57
niki
Колкаво влијание има воспитувањето од бабите и дедовците на децата?  
[Страница: 2 3 4 ]
93 jagodica 18027 15.2., 12.23
marchi
Награди и казни при воспитувањето   11 Еца 6594 14.2., 20.42
marchi
Игра на улоги   10 Палешка РР 6183 14.2., 14.37
marchi
Родителите огледало на децата   23 Еца 8118 7.2., 23.25
marchi
Како да ја зголемиме самопочитта на вашето дете   3 Mihaela 2010 6021 7.2., 23.13
marchi
Казни  
[Страница: 2 3 4 ]
78 mami 16356 8.1., 23.16
marchi
Ноќно мокрење  
[Страница: 2 ]
26 Палешка РР 20481 6.1., 16.58
marchi
Употребување на играчките   6 marchi 7962 6.1., 16.47
marchi
Децата и непријатните миризби   9 niki 6992 6.1., 16.17
marchi
Невини лаги   14 mother 29 6991 6.1., 16.11
marchi
Тепање на детето  
[Страница: 2 3 4 ]
75 Еца 20068 6.1., 11.45
marchi
Би советувале одбрана и одмазда или повлекување!  
[Страница: 2 3 ]
50 Julie1 15009 26.11., 16.39
marchi
Детски емоции и реакци   11 niki 7933 26.11., 16.33
marchi
Што "позајмувате" од вашето дете? :)))  
[Страница: 2 3 ]
66 mami 14940 26.11., 16.24
marchi
Ларингитис  
[Страница: 2 ]
38 Iva 70644 21.11., 18.33
mommy_angels RR
Најважни особини што треба да ги развиеме кај децата   6 Saturn 6759 30.10., 19.57
MamaKiki
Страница:   [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

слободен живот
daki

дали повеќе сакате да живеете со свек/свекрва или сами па да не се мислите за гужвите кога тие сакаат да ги ќуваат и другите внуци а вие трпите и нервирате СЕКАКО?

да живееме сами (91%)

со свек и свекрва (5%)

си бегам кога ќе дојде ситуација на чување (2%)

седам и нервирам (2%)

помагам ами како (2%)

коментар (0%)


Број на сите гласови: 128

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!