|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Видео:Близначки "прозбореле" еден час по раѓањето!

Редакција Рингераја, 31.7.2014
Видео запис кој го заврти цел свет! Две сестри близначки си "разговараат" еден час по раѓањето!
Клучни зборови:

/11


 

Емотивно видео на две сестрички-убавици кои слатко "разговараат" неполн час откако се родиле, ги освои срцата на милиони посетители на Youtube.

Не е наведено од каде се овие медени срца, кои "разговараат" неполн час откако излегле од стомакот на мама.

Научниците велат, а и животот го докажал тоа, дека близнаците се споени со посебна врска. Како што почнале овие две сестрички, односно продолжиле со дружбата од стомакот, нема сомнеж дека едната на другата ќе и бидат најголема поддршка во животот.

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Дали е лошо да имате секс во иста соба со ...
Дали е толку лошо ако имате секс додека е бебето во истата соба, објаснуваат експертите
80
БАРАМЕ 12 Ѕвезди за бебе календар за 2022 ...
Драги родители, не ги пропуштајте моментите на среќа и чиста радост со вашите малечки, зачувајте ги тие спомени како неш...
5
Што е болка?
Болката се дефинира како непријатно чувство и емоционално искуство предизвикано од повреда (оштетување) на ткивата во те...
4
Најубави мисли за бебињата
Најубавите, некогаш кажани, мисли за бебињата. Ќе Ве разнежнат...
4
Анкета

помош
amelka

јас и мојот сопруг сакаме да имаме 2 дете но 1 ние 15 месеци и несме сигурни далие време за 2

да (27%)

не (32%)

не знам (19%)

секако време е (22%)


Број на сите гласови: 37

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!