|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Фотографии од бебиња направени во вистинско време!

Редакција Рингераја, 3.3.2017
Овие непроценливи кадри ќе ви измамат насмевка на лицето. Уживајте!
Клучни зборови:

image
/11


 

Бајковитите фотографии на бебиња се снимаат со часови. Но кога бебето ќе дојде дома и вие ќе го наместите за да го фотографирате, ако имате среќа, фотографијата може да биде далеку од бајка, а многу поблиску до животот. Овие непроценливи кадри ќе ви измамат насмевка на лицето. Уживајте!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Кој воопшто го бараше ова битие

 

1

 

2. Сакаш да се смеам? Еве ти!

 

2

 

3. Мислам дека ова е кул

 

3

 

4. Извадете ме одовдееее

 

4

 

5. Јас сум голема сестра. Јас го држам бебето. Мамооооо

 

5

 

6. Не знам што ви е смешно

 

6

 

7. А сега сите насмејте се

 

7

 

8. Кога сакам повраќам

 

8

Интервју со Нора Шаќири Марковиќ
Нора Шаќири и Марко Марковиќ на 6 април станаа родители на нивното прво дете Ијан. За тоа како течеше породувањето, со к...
127
Фото: 24 најубави фотографии од доење
Погледнете ги овие прекрасни фотографии од доење. Сигурни сме дека ќе ви заигра срцето
6
Што ако бебето не напредува?
Еден од најважните показатели на здравјето на бебето е добриот прираст во тежина и висина. Кога бебето добро напредува, ...
4
Кортикостероиди за дерматолошка примена
Кога ќе се спомне кортикостероид, кај родителите веднаш се појавува страв, недоумица и се поставуваат безброј прашања - ...
4


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

ime za bebe
nadezda

koe e najubavo spored vas

MARKO (52%)

DARIJAN (30%)

TEODOR (18%)


Број на сите гласови: 263

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!