|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Babylove Premium пелени - меки како никогаш до сега!

ДМ Дрогерии, 9.2.2021
Затоа што за моето бебе го бирам само најдоброто!

image
/11


Пред само неколку седмици имавте можност да се запознаете со кашичките за бебиња од сопствените марки на dm – babylove и dmBio. Но, тоа не е се што овие две марки можaт да ви понудат за грижата за вашите најмали. Како што напоменавме, сопствената марка на dm специјализирана за бебиња, babylove нуди широк спектар на производи, од купки и лосиони за бебиња, креми, влажни марамици, шишиња, цуцли и лажливки, па се до пелени.

А, токму денес, сакаме да ви ги претставиме PREMIUM пелените од babylove. Овие пелени може да се најдат во најразлични големини, од Newborn XS па се до XXL. Пелените на babylove може да се најдат само во дрогериите на dm, притоа можете со сигурност да се потпрете на нивниот квалитет, кој е идентичен во сите земји, каде dm постои на пазарот. Покрај тоа, PREMIUM пелените се одликуваат со неверојатен комфор при носење, висок квалитет и оптимална заштита.

Она што ги прави посебни овие пелени е:

 

  • Неверојатно мека внатрешност и надворешност;
  • Мека и нежна странична заштита од протекување;
  • Долготрајна заштита благодарение на двојното впивливо јадро со што се овозможува сигурна и брза апсорпција и долготрајно чувство на сува кожа;
  • Ултра тенка прилагодлива форма за максимална слобода на движење;
  • Практичен и удобен систем за закопчување – повеќекратни лепенки и супер растегливи материјали за оптимално-прилагодлива форма.

babylove

 


Посетете ја веб страната на dm и откријте го големиот избор на пелени кои ви се достапни од нивната сопствена марка – babylove!


Повеќе од 20 години сопствена марка на dm за нега на бебиња, babylove, ги одушевува младите родители и нивните бепчиња. Без разлика дали станува збор за исхрана, нега, додатоци или пелени – babylove, благодарение на висококвалитетните и внимателно одбрани суровини, рецептури и состојки, ги исполнува посебните потреби на бебињата и родителите. Во асортиманот на оваа марка, можете да најдете голем избор на гелови за туширање, лосиони за нега, креми, пелени, кашички, цуцли, шишиња и разни додатоци, потребни за среќен раст и совршена нега на вашето бепче.

10 најголеми грешки при заспивање на дете
Дали имате проблем да го заспиете вашето дете и се буди во текот на ноќта? Прочитајте некои од најчестите погрешни чекор...
28
Вежби за сите жени по породување
Можеби Ви се чини дека никогаш нема да се вратите во форма по породувањето, но тоа не е точно. Почетокот на вежбањето е ...
3
Народен лек против кашлица, бронхит и лари...
Овој напиток може да ја излечи и најкомплицираната кашлица, која не успева да ја излечи современата медицина
3
Дали кафеавиот шеќер е поздрав од белиот?
Која е разликата меѓу кафеавиот и белиот шеќер и дали е заблуда мислењето дека кафеавиот шеќер е поздрав?
3


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:



Анкета

Dali?
Jana9

Dali mozete da izdvoite vo vasiot zivot nekoja licnost na koja mozete da i ja kazete bukvalno sekoja tajna?

Da (40%)

Ne (60%)


Број на сите гласови: 5

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!